Zamknij

SE: Justyna Sieklucka urodziła. Gwiazda TVN została mamą

03.02.2021 10:13

Justyna Sieklucka urodziła. Dziennikarka znana między innymi z serwisów informacyjnych TVN24 we wrześniu zniknęła z ekranów i poinformowała, że spodziewa się dziecka. Jak przekazał "Super Express", powitała już na świecie córeczkę. 

Justyna Sieklucka
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Justyna Sieklucka to dziennikarka i prezenterka doskonale znana widzom stacji TVN. 9 września 2017 roku zadebiutowała na antenie i regularnie przekazywała Polkom i Polakom najnowsze informacje jako gospodyni serwisu informacyjnego w "Dniu na żywo", emitowanym w TVN24. Nie było to jednak jej pierwsze dziennikarskie wyzwanie, na swoim koncie ma współpracę z TVP Info, TVN BIS oraz biurem prasowym TVN, była także reporterką.

Wielbiciele Siekluckiej we wrześniu 2019 roku byli zdziwieni, gdy prezenterka zniknęła z serwisu. Okazało się, że przyczyną była ciąża. Na prywatnym profilu na Instagramie poinformowała, że spodziewa się dziecka i pokazała zdjęcie z zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem. Teraz w mediach pojawiła się informacja, że Justyna została mamą.

ZOBACZ TAKŻE:  Budując marzenia: Anna Dereszowska poprowadzi nowy program TVN. Kiedy pierwszy odcinek?

Justyna Sieklucka urodziła. Prezenterka TVN została mamą

- Ten niezbyt dobry rok (delikatnie rzecz ujmując) ma też jasne oblicze. Nam przyniósł mały cud - pisała dziennikarka pod postem, w którym informowała o ciąży.

Jak się okazuje, rok 2021 dla Justyny Siekluckiej rozpoczął się fantastycznie. Gwiazda TVN24, jak informuje "Super Express", została szczęśliwą mamą. Dziennik, powołując się na wypowiedź z forum tvnfakty.pl, oznajmił, że na świat przyszła dziewczynka.

- Justyna urodziła piękną córkę Laurę na początku stycznia. Gratulacje - czytamy.

Świeżo upieczonej mamie oraz dziecku życzymy zdrowia i wszystkiego dobrego.

loader