Zamknij

Justin Timberlake pokazał syna. Silas ma już sześć lat [FOTO]

18.05.2021 20:02

Justin Timberlake i Jesisca Biel bardzo chronią swoją prywatność, a na ich profilach społecznościowych zdjęcia pociech pojawiają się bardzo rzadko. Parze udało się nawet utrzymać w tajemnicy informację o drugiej ciąży ukochanej Justina. Dumny tata uwielbia spędzać czas ze swoimi dziećmi, a ostatnio zabrał starszego syna Silasa na wycieczkę do Walt Disney World. Relacją z wyprawy podzielił się z fanami na Instagramie.

Justin Timberlake
fot. SplashNews.com/ East News

Justin Timberlake i Jessica Biel są szczęśliwym małżeństwem, którzy doczekali się dwójki pociech - uroczych synów. Para bardzo chroni swoją prywatność. Na ich profilach społecznościowych bardzo rzadko goszczą zdjęcia ich dzieci. Zakochanym udało się skutecznie utrzymać w tajemnicy drugą ciążę aktorki. Ich młodszy synek Phineas przyszedł na świat latem 2020 roku.

Zobacz też: SZA & Justin Timberlake — „The Other Side”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

Justin Timberlake pokazał syna. Silas ma już sześć lat [FOTO]

Tymczasem dumny tato kiedy tylko może spędza czas ze swoimi synami. Ostatnio zabrał starszego, 6-letniego synka Silasa na wycieczkę do Walt Disney World, a relacją z wyprawy podzielił się z fanami na Instagramie. Widać, że ojciec i syn świetnie się razem bawili.

"Nie wiem, kto był bardziej poekscytowany... Ja czy mój sześcioletni syn. To było najfajniejsze. Bardzo dziękuję @waltdisneyworld za niesamowitą podróż" - napisał Justin Timberlake na swoim profilu na Instagramie. Fani zwrócili uwagę w komentarzach, że Silas bardzo już wyrósł. Silas Timberlake przyszedł na świat w kwietniu 2015 roku, trzy lata po ślubie Justina Timberlake’a i Jessiki Biel.

loader