Obserwuj w Google News

Julia Wróblewska w żałobie. Nie żyje jej kolega. "Za wcześnie cię zabrano z tego świata"

1 min. czytania
04.05.2021 10:57
Zareaguj Reakcja

Julia Wróblewska jest w żałobie. 22-letnia aktorka pożegnała dobrego kolegę - Kubę. Aktorka opublikowała piękne zdjęcie i zamieściła poruszający wpis.

Julia Wróblewska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Julia Wróblewska na swoim Instagramie chętnie publikuje rozmaite treści. Aktorka otwarcie mówi też o swojej chorobie, zaburzeniach psychicznych i  depresji. Teraz młoda aktorka przeżywa ciężkie chwile. Nie żyje dobry kolega Julii, początkujący tiktoker - Jakub Łozicki, który zebrał na Instagramie ponad czterdzieści tysięcy obserwatorów, z kolei jego filmiki na TikToku śledziło sześćdziesiąt tysięcy osób. Julia Wróblewska pożegnała kolegę, publikując piękne zdjęcie z Kubą, które okrasiła poruszającym wpisem.

Zobacz też:  Julia Wróblewska pobita na proteście. Pokazała obrażenia po starciu z narodowcami [FOTO]

 Julia Wróblewska w żałobie. Nie żyje jej kolega. "Za wcześnie cię zabrano z tego świata"

"Spoczywaj w pokoju.. wciąż nie mogę w to uwierzyć. Za wcześnie Cię zabrano z tego świata Kuba. [*]" - napisała aktorka.

Przyczyny śmierci kolegi Julii nie zostały jednak podane do wiadomości publicznej.

Jakub Łozicki znany był młodym fanom pod pseudonimem Fisza. Posty z prawie wszystkich profili Kuby w social mediach zostały usunięte, z kolei informację o śmierci potwierdza zmiana jego konta w profilach społecznościowych na tryb "in memorian".