Zamknij

Julia Wieniawa wypina pupę na Instagramie. "Gdzie jest mój Romeo?" [FOTO]

15.06.2021 12:47

Julia Wieniawa niedawno wróciła do Polski, jednak już teraz wybrała się w kolejną podróż. Aktorka odpoczywa na Capri, a zdjęciami z wakacji dzieli się na Instagramie. Ostatnia fotka rozgrzała jej fanów.

Julia Wieniawa
fot. Mateusz Jagielski/East News

Julia Wieniawa niedawno wróciła z urlopu w Grecji, jednak nie miała w planach dłuższego pobytu w Polsce. Już kilka dni po powrocie z jednych wakacji wybrała się na kolejne. Tym razem gwiazda zdecydowała się na Włochy i piękną wyspę Capri. 22-latka chętnie dzieli się na Instagramie kolejnymi zdjęciami ze swoich podróży. Na ostatniej fotografii zdecydowała się odsłonić trochę ciała. Wieniawa wskoczyła w skąpy strój kąpielowy i zapozowała na balkonie, wcielając się w rolę Julii z romantycznej sztuki Williama Shakespeare'a.

- Gdzie jest mój Romeo? Niko, gdzie jesteś? - dodała aktorka w opisie pod wakacyjnym kadrem, zwracając się do ukochanego. "Kicia" - odpisał w komentarzu Nikodem Rozbicki, który najwyraźniej też tęskni za Julią Wieniawą.

Zobacz także: Julia Wieniawa schudła. Jej przepis na szczupłą sylwetkę? "Robię, co lubię i jestem szczęśliwa"

Julia Wieniawa na wakacjach. Aktorka odsłoniła pośladki [FOTO]

Pod zdjęciem Julii Wieniawy błyskawicznie pojawiły się komplementy od fanów. Część męskich obserwatorów aktorki zaczęła stawiać się także w roli potencjalnego Romea. Inni przyznali, że zazdroszczą Wieniawie kolejnego wakacyjnego wyjazdu.

- Cześć, tu Romeo. Oglądam dzisiaj mecz i się wkur*iam, także przykro mi Julio, nie przyjdę dzisiaj na balkon.

- Mogę zostać awaryjnym Romeo!

- Pięknie wyglądasz.

- Ale piękna fotka.

- Umrę z zazdrości. Kurde, ja muszę cały rok pracować na jedne wakacje, a tu co chwilę jakiś wyjazd - komentowali fani.

loader