Zamknij

Julia Wieniawa wspomina Pawła Królikowskiego. Napisała do Antka ze słowem wsparcia

Patrycja Chudolińska
06.03.2020 08:56

Paweł Królikowski nie żyje. Gwiazdy wspierają bliskich zmarłego w tych trudnych chwilach. Jedną z osób, które były bliżej związane z rodziną Królikowskich, jest Julia Wieniawa. Aktorka do końca wierzyła, że Pawłowi uda się wrócić do zdrowia.

Julia Wieniawa
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Paweł Królikowski nie żyje

Paweł Królikowski nie żyje. Aktor znany z serialu "Ranczo" zmarł 27 lutego 2020 roku. W czwartek 5 marca 2020 odbył się pogrzeb gwiazdora. Na ostatnim pożegnaniu zebrali się członkowie rodziny, bliscy, przyjaciele oraz fani. Pojawił się także wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński oraz prezydent RP Andrzej Duda.

Gwiazdy okazują wsparcie rodzinie Pawła Królikowskiego w tych trudnych chwilach. Jedną z osób, które były blisko rodziny Królikowskich jest Julia Wieniawa. Aktorka przed dwoma laty spotykała się z najstarszym synem Pawła, Antkiem Królikowskim.

Julia Wieniawa wspiera Antka Królikowskiego po śmierci taty

Julia Wieniawa przyznała w rozmowie z "Pudelkiem", że śmierć Pawła Królikowskiego nią wstrząsnęła. Mimo że nie utrzymuje z byłym chłopakiem, Antkiem, bliskiego kontaktu, zdecydowała się wysłać mu wiadomość z kondolencjami.

Jest mi przykro i myślę, że Paweł nie zasługiwał na taki wyrok, bo był wspaniałym człowiekiem i bardzo młodym i do końca czułam, że on wyjdzie z tej choroby. Z Antkiem nie mam też za bardzo kontaktu, napisałam mu wiadomość oczywiście ze słowem wsparcia. Podziękował i myślę, że to wystarczy - opisuje wyraźnie poruszona Julia Wieniawa w rozmowie z dziennikarzem "Pudelka".

RadioZET.pl/PCh