Zamknij

Julia Wieniawa w stroju z wyprzedaży? Znamy markę i cenę

Redakcja
06.08.2018 11:31

Julia Wieniawa zyskuje coraz większą popularność. Nic więc dziwnego, że fanki pragną naśladować jej styl i kupować kreacje, w których pojawia się aktorka. Duże zainteresowanie wzbudził ostatnio jej różowy kostium. Ile kosztuje i gdzie można go kupić?

Julia Wieniawa w stroju z wyprzedaży? Znamy markę i cenę
fot. EAST NEWS/Mateusz Jagielski

Julia Wieniawa to aktorka młodego pokolenia, która w błyskawicznym tempie rozwinęła swoją karierę. Dzięki niepozornej roli w „Rodzince.pl” wskoczyła do pierwszej ligi krajowych celebrytek. Obecnie 19-latka jest rozchwytywana zarówno przez reżyserów, jak i reklamodawców. Promuje szereg produktów za pomocą mediów społecznościowych, w których jest niezwykle aktywna. Podpisała również kontrakt płytowy z wytwórnią Kayax. Najgłośniej jednak mówi się o jej współpracy z marką Deichmann. Wieniawa, która zastąpi Margaret jako twarz sieci sklepów obuwniczych, ma zarobić fortunę.

Gdzie kupić kreację Julii Wieniawy?

Nic więc dziwnego, że popularna aktorka wzbudza zainteresowanie fanek swoimi kreacjami. Wiele kobiet pragnie ubierać się jak gwiazda, którą uwielbiają. Okazuje się, że jest to nie tylko możliwe, ale i nie musi być bardzo kosztowne.

Niedawno aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w uroczym różowym kostiumie w kwiaty. Falbany i bufiaste rękawy sprawiły, że Julia wygląda bardzo dziewczęco i zwiewnie. Strój wywołał duże zainteresowanie fanek Wieniawy. Szybko wyszło na jaw, że kreacja jest ogólnie dostępna i niezbyt droga.

Kombinezon to produkt marki NA-KD Boho. Jego standardowa cena to 200 złotych, dostępny bywa jednak również na wyprzedażach, gdzie można upolować go już za 140 złotych. Pod postem Julii pojawiły się komentarze od fanek, które już zdążyły kupić kreację, w której pokazała się aktorka. Jak widać, nie zawsze trzeba wydawać duże pieniądze, by ubierać się jak gwiazdy.

RadioZET.pl/MF