Zamknij

Julia Wieniawa topless. Odważnym zdjęciem zwróciła uwagę na ważny problem [FOTO]

16.07.2021 16:29

Julia Wieniawa opublikowała w sieci wyjątkowo odważne zdjęcia, na których możemy oglądać ją topless. Przy okazji aktorka zwróciła uwagę na ważny temat akceptacji swojego ciała. Internauci nie kryli zachwytu nad artystycznymi fotografiami gwiazdy.

Julia Wieniawa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Julia Wieniawa mimo młodego wieku ma już na koncie wiele sukcesów i jest jedną z najpopularniejszych aktorek i celebrytek młodego pokolenia. 22-letnia obecnie gwiazda rozpoczynała karierę na deskach Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”, ale prawdziwą popularność zyskała, debiutując na ekranach w serialu "Rodzinka.pl". W postać Pauli wcielała się przez 7 lat, zyskała grono oddanych fanów i rozwijała swoją karierę. Mogliśmy oglądać ją między innymi w "Na Wspólnej" i "W rytmie serca", a w 2018 roku zainteresował się nią Patryk Vega. Zagrała w "Kobietach mafii", pojawi się także w "Smallworld". Głośno było także o "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", w których zagrała główne role. Intratne kontrakty reklamowe, kariera wokalna, finał "Tańca z gwiazdami" - sukcesy 22-latki można wymieniać długo.

Wieniawa jest także niezwykle popularna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się z fanami nowymi zdjęciami, nagraniami oraz relacjami, w których wypowiada się na przeróżne tematy lub pokazuje swoje życie zawodowe i prywatne. Niedawno opublikowała nagranie z restauracji krytykowanej przez Annę Muchę, jednak w nowym poście postanowiła uderzyć w poważniejsze tematy. Przy okazji podzieliła się efektami sesji zdjęciowej, na której pozuje topless.

Julia Wieniawa topless. Gwiazda "Rodzinki.pl" pokazała odważne zdjęcia

Na profilu Julii Wieniawy pojawiły się nowe, odważne fotografie wykonane w artystycznym stylu. Młoda aktorka przyzwyczaiła nas do zdjęć, na których pozuje w skąpym bikini czy zmysłowych kreacjach, jednak tym razem postanowiła pozować topless. Przy okazji zwróciła uwagę na kwestię akpcetacji swojego ciała.

Kochaj swoje ciało. Body positive - możemy wyczytać z hasztagów, jakie umieściła w poście.

Pod wpisem Julii zaroiło się od komentarzy. Internauci komplementowali zdjęcia i urodę Wieniawy, zaznaczając jednocześnie, że kobieta o takim ciele z pewnością nie musi się wysilać, by je pokochać. Wiele osób dziękowało jednak i doceniało, że gwiazda "Rodzinki.pl" zabiera głos w tak istotnych kwestiach.

- Piękna i zdolna kobieta, pełna pasji i zaangażowania.

- No bo jak takiego nie kochać? Szczupłe, młode zgrabne, bez cellulitu, rozstępów. Trudniej, gdy już takie nie jest lub nawet nigdy nie było.

- Kurcze, jaka ona jest ładna! Aż mnie wkurza.

- Cudowne zdjęcia i ten klimat - czytamy.

A jak wam podobają się odważne, ale delikatne zdjęcia Julii?

loader