Zamknij

Julia Wieniawa skrytykowana za kolorowy makijaż. Aktorka odpowiedziała

01.10.2021 16:24

Julia Wieniawa odpowiedziała na krytyczne komentarze, które pojawiły się pod jej ostatnim zdjęciem. Obserwatorom aktorki nie spodobał się makijaż, jaki miała podczas sesji zdjęciowej. "Robiła ci go pani od plastyki?" - dopytują uszczypliwie internauci.

Julia Wieniawa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Julia Wieniawa jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i może cieszyć się z bardzo dobrego kontaktu z fanami. Mimo to gwiazda często musi mierzyć się z hejtem, jaki spada na nią w komentarzach pod niektórymi zdjęciami. Ostatnio obserwatorom Wieniawy nie spodobał się makijaż, który aktorka miała na sobie podczas sesji zdjęciowej. Pod fotografią pojawiło się wiele nieprzyjemnych słów.

Zobacz także

Julia Wieniawa odpowiada na krytykę makijażu

Julia Wieniawa wzięła udział w sesji zdjęciowej w jeansowej stylizacji. Całość dopełniał kolorowy makijaż - różowe cienie i wyrazista, czarna kreska. Właśnie ten element wizerunku Wieniawy nie spodobał się internautom. Zdaniem krytyków, makijaż został wykonany niedbale i był niesymetryczny, co psuło cały efekt.

- Ogólnie sesja super, Julia piękna i stylowa jak zawsze, ale kurde, tym krzywym kreskom mówię nie. Artystyczne makijaże są śliczne, a te kreski nie są.

- Kto ci robił make-up? Pani od plastyki?

- Ten gość pijany był, co ci make-up robił? To już lepiej zmarłym robią. [...] Masakra - czytamy w komentarzach.

Na odpowiedź samej aktorki nie trzeba było długo czekać. Julia Wieniawa stanęła w obronie artystycznego makijażu.

- Modowe makijaże charakteryzują się tym, że nie muszą być wyrysowane od linijki - zaznaczyła.

Zgadzacie się z nią?

loader