Zamknij

Julia Wieniawa pokazała przyrodnią siostrę. Wiktoria jest utalentowaną rysowniczką [FOTO]

19.05.2021 15:29

Julia Wieniawa pochwaliła się swoją przyrodnią siostrą. Aktorka pozowała razem z nastoletnią Wiktorią, która jest utalentowaną rysowniczką.

Julia Wieniawa
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Julia Wieniawa jest jedną najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. W ciągu zaledwie kilku lat zdołała stać się rozchwytywaną celebrytką, aktorką i ikoną mody oraz instagramową influencerką. Jej profil śledzi już blisko dwa miliony użytkowników. Gwiazda do tej pory skupiała się głównie na ukazywaniu zawodowej części swojego życia, ale wśród jej zdjęć i relacji nie brakuje także prywatnych momentów m.in. z ukochanym Nikodemem Rozbickim czy członkami rodziny.

22-letnia gwiazda, którą wkrótce będzie można zobaczyć w takich produkcjach jak "Small World" i drugiej części slashera "W lesie dziś nie zaśnie nikt", najczęściej pojawia się w sesjach z mamą czuwającą nad przebiegiem jej kariery. Julii zdarzało się także publikować zdjęcia z ojcem, znanym artystą Konradem Wieniawą-Narkiewiczem, oraz przyrodnim rodzeństwem. Internautów szczególnie zachwyciła siostra Julii Wieniawy - Alicja Wieniawa-Narkiewicz. Internauci nie mogli wyjść z zachwytu nad urodą młodziutkiej aktorki serialu "Oko za oko" i okrzyknęli ją polską Emmą Watson. 

Julia Wieniawa pokazała niesamowitą babcię. Fani: "Włosy cudowne" [FOTO]

Julia Wieniawa pochwaliła się przyrodnią siostrą Wiktorią

Julia Wieniawa ma trzy przyrodnie siostry. Ostatnio pokazała fanom jedną z nich - Wiktorię Parzyszek - owoc nowego związku jej mamy. Aktorka pochwaliła się fanom, że razem z siostrą wychodzą na shopping. W relacji opublikowała zdjęcie z widny, na którym przytulona do Wiktorii robi selfie. 

Wiktoria Parzyszek jeszcze nie jest nikim znanym, ale z racji swojego talentu ma szansę wkrótce zrobić zawrotną karierę. Nastolatka świetnie rysuje i tworzy grafiki oraz animacje, o czym można przekonać się na oficjalnym profilu prezentującym jej portfolio. Wiktoria ma na swoim koncie także projekt opakowania czekolady. 

Zobaczcie, jak wygląda siostra Julii Wieniawy Wiktoria. Dostrzegacie między nimi jakieś podobieństwo?

Katarzyna Dowbor pochwaliła się piękną córką. Marysia skończyła 22 lata [FOTO]

erd
fot. Instastory:@juliawieniawa
loader