Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa pod kroplówką. Musiała przejść zabieg. Co się stało?

2 min. czytania
20.04.2021 11:22

Julia Wieniawa podupadła na zdrowiu? Aktorka musiała skorzystać z pomocy i zregenerować się kroplówką. Jej mieszkanie wyglądało jak szpital. W relacji na Instastory Wieniawa wyjaśniła, co się wydarzyło. 

Julia Wieniawa
fot. VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa należy do najbardziej zapracowanych gwiazd w Polsce. Od czasu debiutu w serialu "Rodzinka.pl" 22-latka zdążyła zagrać w kilku produkcjach kinowych, w tym głośnym horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Sali samobójców. Hejter". Wkrótce na ekrany ma trafić "Small World" Patryka Vegi, w którym Wieniawa zagrała jedną z głównych ról. W trakcie pracy nad drugą częścią "leśnego" slashera aktorka rozwija własną markę kosmetyków Jusee, która zadebiutowała na rynku jesienią ubiegłego roku. Ponadto nagrała słuchowisko i piosenkę w duecie z Maciejem Musiałowskim "Zabierz tę miłość"

Oprócz sukcesów aktorskich była dziewczyna Antka Królikowskiego świetnie radzi sobie w roli modowej influencerki i gwiazdy social mediów. W czasie lockdownu Julia Wieniawa była bardzo aktywna na Instagramie, gdzie relacjonowała swoją codzienność podczas domowej izolacji. Gdy tylko zelżały obostrzenia, gwiazda wyruszyła na egzotyczne wakacje razem z partnerem Nikodemem Rozbickim. Niestety zawrotne tempo życia sprawiło, że gwiazda kompletnie opadła z sił. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zakazili się koronawirusem. W komentarzach burza o wakacje

Julia Wieniawa podłączona do kroplówki w domu. Co się stało? 

Julia Wieniawa nagrała niepokojące Instastory. W jej domu zjawiły się służby medyczne i aktorkę podpięto do kroplówki. Wieniawa pokazała sprzęt oraz ślad po wkłuciu. Okazało się, że jej forma nie jest ostatnio na najwyższym poziomie, dlatego potrzebna była prędka regeneracja w postaci witaminowej kroplówki. 

Ostatnio pracuję trochę ponad swoje siły, dlatego zdecydowałam się na kroplówkę witaminową, która postawi mnie na nogi - wyjaśniła Wieniawa. 

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. W następnym Instastory aktorka relaksowała się już podczas masażu twarzy. 

w2
fot. Instastory:@juliawieniawa
w1
fot. Instastory:@juliawieniawa
w3
fot. Instastory:@juliawieniawa