Zamknij

Julia Wieniawa pochwaliła się gwiazdkowym prezentem za pięć tysięcy złotych. "Mikołaj mnie kocha"

27.12.2021 14:21

Julia Wieniawa pochwaliła się świątecznym prezentem, wartym aż pięć tysięcy złotych. Celebrytka pod choinką znalazła markowe szpilki, uwielbiane przez gwiazdy na całym świecie.

Julia Wieniawa
fot. Julia Wieniawa/ Instagram.com

Julia Wieniawa chętnie chwali się na Instagramie luksusowym życiem. Jeśli chodzi o modę, gwiazda nie stroni od ubrań i dodatków dobrych marek i projektantów. W tym roku gwiazda znalazła pod choinką luksusowe szpilki od Yves Saint Laurent, warte aż pięć tysięcy złotych. Celebrytka drogocennym prezentem pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Julia dostała pod choinkę klasyczne czarne czółenka, jednak zamiast prostej szpilki mają obcas ze złotych literek YSL.

Julia Wieniawa pochwaliła się gwiazdkowym prezentem za pięć tysięcy złotych. "Mikołaj mnie kocha"

"Święty Mikołaj mnie kocha" - napisała Wieniawa. Oprócz pięknych butów Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki otrzymali też kilka książkach o psach. Niedawno para sprawiła sobie pieska rasy cavapoo. Gdy Julia pokazała zdjęcie pieska, w sieci zawrzało. Czworonóg mógł pochodzić z pseudohodowli, gdyż zwierzę jest tzw. hybrydą, czyli mieszanką dwóch innych ras psów. Warto dodać, że najczęściej takie psy mają wiele wad genetycznych.

"Dostaliśmy tyle książek o pieskach, że po prostu nie może się nie udać wychowanie Bowiego" - podkreśliła Wieniawa, nawiązując do krytyki, jaka spadła na nią i jej chłopaka w sieci w związku z kupnem pieska.

loader