Zamknij

Julia Wieniawa z doklejoną ręką? Plakat "Zawsze warto" wyśmiany przez internautów [FOTO]

Maciej Friedrich
27.02.2020 11:56

Julia Wieniawa opublikowała w sieci plakat promujący nowy sezon serialu "Zawsze warto" w którym występuje. Niestety, nieudolnie wykonany retusz stał się obiektem żartów internautów. Aktorka odniosła się do komentarzy.

Julia Wieniawa z doklejoną ręką? Plakat "Zawsze warto" wyśmiany przez internautów [FOTO]
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych krajowych aktorek młodego pokolenia. Ogromną popularność zawdzięcza roli w "Rodzince.pl" i choć serial znika z ekranów, to gwiazda nie może narzekać na brak zawodowych propozycji.

 Julia Wieniawa komentuje koniec "Rodzinki.Pl. Jest załamana: "Łamie mi się serce"

Już 13 marca będziemy mogli zobaczyć ją w polskim horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt" oraz "Small World" Patryka Vegi, a od 2019 roku wciela się w postać Ady Michalskiej w serialu obyczajowym "Zawsze warto". Już 4 marca na antenie Polsatu wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 2. sezonu produkcji. Wieniawa pochwaliła się w mediach społecznościowych plakatem promującym nową odsłonę produkcji. Niestety, według wielu internautów, plakatem wyjątkowo nieudanym.

 Julia Wieniawa w czerwonej, odważnej bieliźnie. Zagrała w nowym filmie Patryka Vegi [FOTO]

Julia Wieniawa ofiarą Photoshopa? Fani wyśmiewają plakat "Zawsze warto"

Na profilu Julii Wieniawy na Instagramie pojawił się wpis, w którym aktorka zaprasza do oglądania nowego sezonu "Zawsze warto". Plakat z pozoru nie wyróżnia się niczym szczególnym, jednak internautom nie umknął pewien szczegół. Ręka Julii wygląda bardzo nienaturalnie i sprawia wrażenie doklejonej do ciała aktorki. Pod zdjęciem pojawiły się zabawne komentarze dotyczące wpadki grafika.

- Julka, uwielbiam Cię, ale czemu masz taką dziwną rękę... Co zrobił Ci ten fotograf?

- Ręka jak od bobasa doklejona!

- To ja już 15 lat temu po samodzielnej nauce Photoshopa robiłem lepsze fotomontaże - czytamy w sieci.

Plakat w zabawny sposób skomentowała sama Julia, która najwyraźniej uznała wpadkę na plakacie po prostu za zabawną pomyłkę.

- Hahahah, rzeczywiście. Chyba musieli mi skurczyć rękę, żebyśmy się zmieściły - zażartowała Wieniawa.

 

RadioZET.pl/MF