Zamknij

Julia Wieniawa o scenach łóżkowych. Gwiazda ma konkretne żądania, które muszą być spełnione

29.10.2021 15:54

Julia Wieniawa w rozmowie z Pomponikiem opowiedziała o swoich wymaganiach podczas grania scen łóżkowych. Aby gwiazda czuła się komfortowo, muszą być spełnione konkretne warunki.

Julia Wieniawa
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Julia Wieniawa, grając w rozmaitych produkcjach, musi zmierzyć się z graniem erotycznych scen. Łóżkowe ujęcia jak wiadomo, łatwe nie są. W rozmowie z Pomponikiem 22-letnia gwiazda zdradziła, jakie warunki muszą być spełnione, aby mogła się poczuć dobrze w intymnych scenach. Zdradziła, czym zazwyczaj się denerwuje.

Zobacz też: Julia Wieniawa traci fanów? "Bilety nie sprzedają się"

Julia Wieniawa o scenach łóżkowych. Gwiazda ma konkretne żądania, które muszą być spełnione

"Zawsze się denerwuję, żeby trafić na partnera filmowego, który w fajny sposób też cię potraktuje i nie będzie jakichś podtekstów, seksistowskich żartów podczas planu. Wtedy sprawia to, że ja się czuję niekomfortowo. Na szczęście w swojej karierze udało mi się trafić na ludzi, którzy są naprawdę w porządku. Nigdy nie została przekroczona granica, wydaje mi się" - powiedziała gwiazda.

Julia ma konkretne wymagania. Bardzo ważne dla niej jest to, aby podczas miłosnych scen zostały osoby, które są niezbędne. Wśród nich jest oświetleniowiec, reżyser oraz operator.

Julia Wieniawa dała się poznać fanom grając w serialu "Rodzinka.pl". Na swoim koncie ma też role dubbingowe oraz filmowe. W ostatnim czasie gwiazda zagrała w takich filmach jak m.in. "Small World", "W lesie dziś nie zaśnie nikt" oraz "Jak pokochałam gangstera".