Zamknij

Julia Wieniawa na wakacjach złamała zakaz. Przesadziła? "Pomnik uległ uszkodzeniu" [FOTO]

18.08.2021 16:59

Julia Wieniawa pokazała kolejną relację z wakacji w Weronie. Internautka zauważyła, że aktorka złamała zakaz i mogła uszkodzić niezwykle popularny pomnik. Czy gwiazda przesadziła, chcąc wykonać artystyczną fotografię?

Julia Wieniawa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Julia Wieniawa to nie tylko jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia, ale także czołowa krajowa celenrytka. Wiele osób nie może wyjść ze zdziwienia nad tym, jak nastolatka znana głównie z "Rodzinki.pl" została gwiazdą rozchwytywaną przez reżyserów i inkasującą ogromne kwoty za kampanie reklamowe dla prestiżowych marek. Julia rzeczywiście zyskała sławę błyskawicznie, mogliśmy oglądać ją między innymi w "Kobietach mafii" i "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", a obecnie jest gwiazdą, która ma namieszać w branży kreacjami w "Smallworld" czy "Chłopi". Tymczasem jednak odpoczywa od aktywnego zawodowo sezonu.

Julia Wieniawa i jej ukochany Nikodem Rozbicki podczas wakacyjnej podróży spędzili dwa dni w Weronie. Wizyta w mieście zakochanych nie byłaby kompletna, gdyby nie odwiedzili rezydencji, gdzie ma znajdować się słynny na całym świecie balkon, uznawane za miejsce wydarzeń znanych z "Romeo i Julia" Shakespeare’a. Nieopodal znajduje się posąg Julii, z którym wiążę się ciekawa tradycja.

loader

Julia Wieniawa na wakacjach w Weronie. Aktorka złamała zakaz i mogła uszkodzić dzieło sztuki?

Julia Wieniawa postanowiła dotknąć piersi posągowej Julii, co według legendy ma przynieść szczęście w miłości. Nie inaczej było w przypadku Julii, która na swoim profilu na Instagramie pokazała fotografię, na której dotyka pomnika postaci z dzieła Shakespeare’a. Jak informuje źródło portalu Jastrząb Post, uczyniła to półlegalnie, bowiem na zdjęciu nie zauważymy tabliczki z wyraźnym napisem "nie dotykać".

- Jeszcze wczoraj byłam w Weronie i widziałam tabliczkę przy pomniku Julii. Ludzie faktycznie bagatelizowali ostrzeżenie i robili sobie zdjęcia. Widać, że pomnik uległ uszkodzeniu. Jest pościerany od dotyku w wielu miejscach - czytamy.

Wątpliwe, czy Julia była pierwszą, która nie zastosowała się do zakazu i dołozyła swoją cegiełkę do uszkodzenia pomnika. Większość fanów i tak nie zwróciła na to uwagi, komplementując aktorkę.