Zamknij

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zakazili się koronawirusem. W komentarzach burza o wakacje

29.03.2021 16:09

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wybrali się na kolejne zagraniczne wakacje. Internauci zdenerwowali się na wypoczywającą w Egipcie parę i oskarżyli o lekkomyślność w dobie pandemii. W odpowiedzi Wieniawa zaskoczyła wyznaniem na temat COVID-19.

Julia Wieniawa
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Julia Wieniawa do tej pory była jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd polskiego show-biznesu, ale gdy trzecia fala pandemii ponownie zgasiła sektor kultury i rozrywki, gwiazda "W lesie dziś nie zaśnie nikt" postanowiła oddać się podróżom. Od paru miesięcy aktorka nieustannie przemieszcza się w towarzystwie ukochanego Nikodema Rozbickiego. Para odwiedziła m.in. Tatry, Zanzibar, a przed paroma dniami oddawała się wypoczynkowi w znanym egipskim kurorcie. 

Wieniawa i Rozbicki naturalnie dzielą się relacją z pobytu na Instagramie. Publikowali już m.in. zdjęcia ze zwiedzania lokalnych zabytków oraz wyprawy na pustynię. Ale w komentarzach da się zauważyć spore niezadowolenie z faktu, że Julia i Nikodem beztrosko podróżują sobie po świecie, gdy wkoło notuje się drastyczny wzrost zakażeń koronawirusem. Do tego wytykają młodej aktorce hipokryzję, ponieważ jeszcze niedawno nawoływała w sieci do pozostania w domu. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki przeszli COVID-19

Pod kolejnym zdjęciem z egipskich wczasów posypały się nieprzyjemne komentarze.

Kilka miesięcy temu zachęcanie, by zostać w domu, a teraz trzecie wakacje w ciągu trzech miesięcy. Szczyt hipokryzji, jak chorągiewka na wietrze.

Nie rozumiem tego. Dlaczego celebryci zawsze robią to, co jest "na topie"? Na początku pandemii wszystkim mówili, żeby siedzieli w domach, zakładali maski, a teraz mają wszystko w tyłku (jeżdżą na wakacje, kombinują, omijając kwarantannę, nie noszą masek) - pisali obserwatorzy Julii Wieniawy.

Była gwiazda "Rodzinki.pl" miała dość przytyków i wyjaśniła, że razem z partnerem otrzymali negatywne wyniki testu, a ponadto oboje covid mają już za sobą. 

Każdy ma prawo wyjechać. Kup sobie bilet i leć - tłumaczyła zniesmaczonej fance. Zrobiliśmy testy, jesteśmy "czyści", więc możemy sobie pojechać na wakacje. Nie widzę w tym żadnego problemu. Tam, gdzie trzeba to nosimy maski. A tam, gdzie nie trzeba to ściągamy, bo się udusić można w tym. Przecież to chyba zrozumiałe i ludzkie. Poza tym my już przeszliśmy COVID-19 - poinformowała Julia Wieniawa. 

Naturalnie wpis nie uciszył krytyki, bo jak słusznie zauważyli internauci, sytuacja od momentu wykonania testu mogła już ulec zmianie. Poza tym nie jest powiedziane, że raz przechodząc COVID-19, nie można zakazić się ponownie. Zresztą internautom regularnie obserwującym relacje Wieniawy trudno było uwierzyć w rewelacje o przebytej chorobie. 

Cały czas aktywna, wszędzie Cię pełno, ale przeszłaś COVID-19. Dziwne.

Julia nie chciała jednak podjąć tematu. 

Small World: pierwszy pełny zwiastun nowego filmu Patryka Vegi z Julią Wieniawą 

loader