Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa była molestowana? „Nigdy nie mówiłam o tym w mediach”

2 min. czytania
02.11.2022 12:25
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa była niedawno gościnią w programie Kuby Wojewódzkiego. Nieoczekiwanie artystka wyznała, że była ofiara przykrej sytuacji, która wpisuje się w ramy ruchu #metoo. Czy Julia Wieniawa była molestowana?

julia-wieniawa-była-molestowana-wywiad-kuba-wojewodzki
fot. Pawel Wodzynski/East News

Julia Wieniawa udzieliła wywiadu Kubie Wojewódzkiemu, podczas którego opowiedziała o jej nadchodzącej trasie koncertowej i roli w filmie „Nie cudzołóż, nie kradnij”. Gwiazdy zdradziły też, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie. Kuba zapytał Julię, czy w niedalekiej przyszłości zacznie wypowiadać się na tematy polityczne i zabierze głos w ważnych społecznie kwestiach. Wieniawa przyznała, że musi dojrzeć do tej decyzji, jednak zamierza opowiedzieć na drugiej płycie, nad którą obecnie pracuje, o sytuacji molestowania na planie filmowym. Czy niedługo przeczytamy oświadczenie gwiazdy rozpoczynające się hashtagiem #metoo?

Redakcja poleca

Julia Wieniawa mówi o mobbingu i molestowaniu na planie filmowym

Wieniawa wyznała, że spotkała się z sytuacją molestowania na planie i chce opowiedzieć o tym poprzez muzykę na kolejnej płycie.

Przeżyłam dość sporo takich kontrowersyjnych wydarzeń, o których nigdy nie mówiłam w mediach

- zdradziła niepewnie, a dopytywana przez Wojewódzkiego czy chodzi o mobbing, czy o molestowanie, stwierdziła, że „trochę o to i o to”, a wspomnianą sytuację można „podłączyć pod #metoo”.

Artystka miała poradzić sobie z trudnym przeżyciem. Nie zamierza jednak milczeć i na swój sposób opowie o przykrych doświadczeniach.

Przez to, że mam dosyć mocną osobowość, ja sobie z tym poradziłam. Zostawiam to dla siebie, bo nie chcę być znana ze skandali. Mam o czym opowiadać, mam co robić. Powiem o nich w metaforze poprzez muzykę, która jest dobrym narzędziem do mówienia o ważnych rzeczach

- zakończyła temat Julia.