Zamknij

Julia Pogrebińska została okradziona. Napastnicy z bronią zaatakowali gwiazdę seriali TVP

29.03.2021 11:04

Julia Pogrebińska to aktorka, którą widzowie kojarzą z wielu ról w popularnych serialach telewizyjnych. Gwiazda produkcji TVP podzieliła się ostatnio przykrym doświadczeniem z wakacji. Okazuje się, że została napadnięta na egzotycznych wakacjach.

Julia Pogrebińska
fot. Justyna Rojek/East News

Julia Pogrebińska to aktorka dobrze znana widzom Telewizji Polskiej. Gwiazda grała w takich produkcjach, jak "Plebania", "Wszystko przed nami", "Pensjonat nad rozlewiskiem" czy "Echo serca". Wcielała się także w postać Pauliny Sobolewskiej w serialu Polsatu "Pierwsza miłość". Prywatnie od 2017 roku jest żoną Johna Scotta, światowej sławy instruktora jogi. Pogrebińska kilka lat temu odsunęła się od świata show-biznesu i teraz często podróżuje z mężem po świecie.

Ostatnio Julia Pogrebińska i John Scott wybrali się razem do Gwatemali. Podczas wyjazdu spotkało ich coś dramatycznego. Małżonkowie zostali napadnięci przez uzbrojonych rabusiów, którzy ukradli im wszystko, co mieli przy sobie. O strasznym wydarzeniu aktorka opowiedziała na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz także: Maffashion wstrząsająco o ciąży i mediach. "Gdybym poroniła, to dostanę pieniądze"

Julia Pogrebińska napadnięta na wakacjach w Gwatemali

Julia Pogrebińska wyjaśniła na krótkim nagraniu, że napadnięto ich w trakcie podróży do San Marcos. Napastnicy grozili podróżnikom bronią. Aktorka z ulgą stwierdza jednak, że udało im się ujść z życiem i wciąż mają przy sobie paszporty.

- Właśnie zostaliśmy okradzeni w Gwatemali przez mężczyzn, którzy zatrzymali kierowcę. Mieli przy sobie broń i zabrali wszystkie nasze rzeczy. Cieszymy się, że żyjemy i mamy przy sobie paszporty. Nigdy nic podobnego nam się nie przydarzyło - wyznała.

Aktorka podziękowała wszystkim, którzy przesyłają jej i jej mężowi pełne troski i wsparcia wiadomości.

loader

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET