Zamknij

Julia Królikowska skrytykowana przez eksperta. Ocenił jej suknię ślubną. "Niby modna"

14.09.2021 19:01

Julia Królikowska, aktorka serialu "Klan" i córka Małgorzaty Ostrowskiej-Krolikowskiej oraz Pawła Królikowskiego, zaskoczyła wszystkich swoim niespodziewany ślubem. W sieci pojawiło się wiele zdjęć z tego wydarzenia. Teraz jeden z ekspertów ocenił suknię ślubną panny młodej. Jego słowa nie brzmią pozytywnie.

Julia Królikowska
fot. screen/Instagram/Julia Królikowska

Julia Królikowska to jedna z aktorek serialu "Klan". Gra w nim nie tylko niemal od początku produkcji, ale właściwie od początku swojego życia. Córka Małgorzaty Ostrowskiej-Krolikowskiej i zmarłego Pawła Królikowskiego pojawila się u boku mamy, wcielając się w Kasię - córkę Rysia i Grażynki. Niedawno aktorka jednej roli zaskoczyła wszystkich swoim niespodziewanym ślubem. Po ceremonii głośno było o weselnym tańcu, do którego para młoda wybrała piosenkę z "Muppetów", co spotkało się z różnymi ocenami internautów.

Teraz polski projektant, Daniel Jacob Dali, w wypowiedzi dla "Super Expressu" ocenił suknię ślubną Królikowskiej. Jego zdaniem kreacja była niezbyt wyszukana.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek traci blask? Program z jej udziałem zdjęto z głównej anteny

Ekspert skrytykował suknię Julii Królikowskiej

Daniel Jacob Dali to projektant mody, nazywany niekiedy "następcą Karla Lagerfeld"a. Jego kreacje zyskały uznanie wielu gwiazd, m.in. Paris Hilton, Naomi Campbell, Jodie Foster, a także Laetitii Casty. Specjalnie dla "Super Expressu" ekspert ocenił suknię ślubną Julii Wróblewskiej. Kreacja go nie zachwyciła.

"Założyła bardzo prostą, wręcz skromną suknię ślubną. Jedynym akcentem przełamującym prostotę były szerokie rękawki z podwójnej warstwy, z których wystawały nici. Niby rozwiązanie modne, ale nieszczególnie na okazję, jaką jest ślub" - stwierdził krytycznie. Dodał, że gdyby Julia poradziła się swojej szwagierki - Joanny opozdy - to prawdopodobnie mogłaby wypaść znacznie lepiej.

"Dekolt w sukni jak najbardziej dopasowany do Julii i cienkie dwa łańcuszki z zawieszkami ładnie się razem komponowały. Oczywiście, nie zabrakło długiego welonu. Myślę, że jeśli Julia zaczerpnęłaby rad swojej bratowej Joanny Opozdy, która świetnie zna się na modzie, byłoby o wiele lepiej" - powiedział Daniel Jacob Dali.

Królikowska
fot.