Zamknij

Julia Królikowska zaszokowała na ślubie. Zatańczyła do piosenki z "Muppetów"

13.09.2021 14:00

Julia Królikowska, znana z serialu "Klan", wyszła za mąż. Aktorka zaszokowała piosenką, do której zatańczyła pierwszy weselny taniec. Niewiele osób spodziewało się, że będzie to utwór z popularnych "Muppetów".

Julia Królikowska
fot. screen: Instagram / @authentic_julga

Julia Królikowska to polska aktorka, która na swoim koncie ma tylko jedną rolę, którą jednak zapadła w pamięć milionów widzów. Córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego jako mała dziewczynka dołączyła do obsady "Klanu" jako mała Kasia, córka Grażyny Lubicz. Choć ciężko w to uwierzyć, obecnie Julia ma już 22 lata i póki co nie zamierza rozwijać aktorskiej kariery. Studiuje na 5. roku medycyny na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, po zakończeniu edukacji chciałaby zostać lekarzem. Nie słynie z dzielenia się życiem prywatnym w mediach społecznościowych, jednak mediom nie umknęło niezwykle ważne wydarzenie.

W sobotę 11 września Julia Królikowska wzięła ślub. Wybrankiem aktorki jest o 10 lat starszy Jakub Piotr Nowak, utalentowany lekkoatleta, który na swoim koncie ma między innymi medale Mistrzostw Polski. To nie pierwszy ślub w aktorskiej rodzinie, przypomnijmy, że w sierpniu na ślubnym kobiercu stanęli Antoni Królikowski i jego ukochana Joanna Opozda. Julia zdecydowała się jednak na o wiele oryginalniejszy pierwszy taniec, o którym Antek z pewnością nawet nie pomyślał. Wybór piosenki może zaszokować wiele osób.

loader

Julia Królikowska wzięła ślub. Gwiazda "Klanu" zatańczyła do piosenki z "Muppetów"

Pierwszy taniec to dla wielu nowożeńców jeden z najważniejszych momentów wesela, bardzo często biorą lekcje tańca, by świetnie zaprezentować się na parkiecie. Nie mniej ważny jest dobór piosenki, która odda nastroje pary młodej. Wiele osób stawia na romantyczne klasyki lub klasyczne "Mój piękny panie" zespołu 2 plus 1. Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak postanowili jednak być oryginalni. Być może część gości była zdziwiona, gdy zobaczyła zakochanych tańczących w rytm piosenki "Dam ci wszystko, czego chcesz (nawet gnu)" z filmu animowanego "Muppety: Poza prawem".

- Ja ci dam to wszytko, o czym śnisz, czego pragniesz już od lat, w tym najpiękniejszym dniu, dam ci wszytko czego chcesz, do stóp ci rzucę świat, ten świat z twojego snu. Bo jednorożca róg, dla ciebie ma tu. I słodziutkiego psa dla ciebie ma tu i taki pyszny lód dla ciebie ma tu. I kredyt z banku ja dla ciebie ma tu, z jedwabiu pościel dla ciebie ma tu. I nawet pancernika ma tu - śpiewa Constantine.

Utwór, choć z pewnością oryginalny, opowiada o miłości. Być może więc wybór Julii i jej męża nie był aż tak dziwny.