Zamknij

Julia Kamińska opowiedziała o związku z 20 lat starszym partnerem. Co jest sekretem udanego związku?

Sylwia Wamej
27.01.2020 15:44

Julia Kamińska i starszy o 20 lat Piotr Jasek, od wielu lat tworzą zgraną i szczęśliwą parę. Zakochani nie tylko razem żyją, ale też wspólnie pracują. Julia Kamińska zdradziła, co jest kluczem udanego związku.

Julia Kamińska
fot. Viphoto/ East News

Julia Kamińska opowiedziała o związku ze starszym o 20 lat Piotrem Jaskiem

Julia Kamińska i Piotr Jasek od lat tworzą szczęśliwy związek. Gwiazda "BrzydUli" i starszy o 20 lat scenarzysta są razem już dziesięć lat. Dzieląca ich duża różnica wieku w ogóle im nie przeszkadza. Mało tego, para razem ze sobą również pracuje. "Oczywiście, że można się przyjaźnić, można się nawet kochać i razem pracować. Ja na przykład z moim partnerem pracujemy i funkcjonujemy razem jako para już od 10 lat. Proszę więc nie wierzyć w zapewnienia, że się nie da. Da się, oczywiście" - powiedziała Julia Kamińska w rozmowie z Newseria.pl.

32-letnia aktorka podkreśla, że podstawą każdej relacji powinna być przede wszystkim przyjaźń.

 "Myślę, że to jest w ogóle klucz do szczęścia, nie tylko w związkach, ale również w biznesie, że trzeba się lubić na tyle, żeby móc ze sobą funkcjonować w różnego rodzaju przestrzeniach i przy różnych przedsięwzięciach. Jeżeli da się ze sobą pracować i mieszkać, to oznacza, że jest się dobrze dopasowanym" - podkreśliła Julia Kamińska.

Julia Kamińska i Piotr Jasek: Gdzie się poznali?

Julia Kamińska i Piotr Jasek poznali się na planie serialu "BrzudUla". Julia Kamińska była wtedy mało znaną i młodą aktorką, z kolei Jasek był już doświadczonym scenarzystą.

Julia Kamińska jakiś czas temu wyznała w wywiadzie, że nie jest jej spieszno do ślubu.

"Nie ma u mnie żadnego ciśnienia, czekam na związki partnerskie. Uwielbiam moją rodzinę, że nie ma żadnych nacisków, to bardzo postępowe, dlatego jestem dumna z nich. Dla każdego jest dobre coś innego, jeśli ktoś nie ma takiej potrzeby, to czemu nie, każdy żyje tak, jak chce” - mówiła 32-letnia gwiazda w rozmowie z Via.pl.

 

RadioZET.pl/SW