Zamknij

Johnny Depp oskarża byłą żonę o przemoc. Amber Heard w opałach?

Maciej Friedrich
14.03.2019 14:43

Johnny Depp miał dostarczyć do sądu mocne dowody na to, że jego była żona, Amber Heard, stosowała wobec niego przemoc. Aktor po jednej z awantur miał trafić na stół operacyjny.

Johnny Depp oskarża byłą żonę o przemoc. Amber Heard w opałach?
fot. Keystone/Associated Press/East News

Johnny Depp rozwiódł się z Amber Heard prawie trzy lata temu, jednak ich sądowa batalia trwa nadal. Modelka i aktorka często niepochlebnie wypowiada się o Deppie, a felietonie dla „The Washington Post”, gdy pisała o molestowaniu, wyraźnie sugerowała, że chodzi o jej byłego partnera. Już wcześniej oskarżała go o agresję i stosowanie przemocy.

Doniesienia Amber spotkały się ze stanowczą reakcją prawników Johnny'ego, którzy za zniesławienie żądają od niej 50 milionów dolarów odszkodowania. Wiele wskazuje na to, że ma duże szanse na pokonanie byłej żony przed sądem. Jak donosi „Hollywood Life”, miał dostarczyć do sądu mocny materiał dowodowy, z którego jasno wynika, że to kobieta była agresorem i biła męża.

ZOBACZ: Weronika Rosati była bita przez byłego partnera

Amber Heard
fot. Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News

ZOBACZ: Johnny Depp jest chory? Fani przerażeni zdjęciami aktora

Johnny Depp oskarża byłą żonę

Według informacji zawartych w pozwie Amber Heard miała wielokrotnie bić Deppa pięściami, kopać oraz rzucać w niego rozmaitymi przedmiotami. W wyniku trafienia butelką aktor miał trafić na stół operacyjny i niemal stracić palec. W skład materiału dowodowego mają wchodzić między innymi relacje siedemnastu świadków, 87 filmów oraz zdjęcia. Jedno z nich pojawiło się w mediach społecznościowych.

Adwokat Deppa, Adam Waldman, chce dowieść, że Heard wykorzystała oskarżenia wobec aktora, by wypromować się w mediach i zdobyć atrakcyjne kontrakty aktorskie. W mocnych słowach określił jej działania jako obrazę dla ruchu #MeeToo.

RadioZET.pl/MF