Zamknij

Johnny Depp ma nową ukochaną. Pomagała aktorowi przy "procesie dekady" przeciw Amber Heard. "To jest poważne"

23.09.2022 13:43

Johnny Depp zdaniem mediów ponownie jest zakochany. Amerykański gwiazdor ma spotykać się z jedną z prawniczek, która pracowała przy "procesie dekady" przeciwko Amber Heard.

Johnny Depp i Joelle Rich
fot. screen: YouTube E! News

Johnny Depp to bez wątpienia jeden z największych hollywoodzkich gwiazdorów, jednak w ostatnich miesiącach pojawiał się w mediach głównie za sprawą "procesu dekady". Aktor wygrał w sądzie z byłą żoną Amber Heard w procesie o zniesławienie, a stawką były miliony dolarów. Nie brakowało ujawniania prywatnych sekretów i wzajemnych oskarżeń, w tym o przemoc seksualną. Deppa wspierał sztab prawników, a broniąca go Camille Vasquez została gwiazdą i otrzymała propozycję pracy w prestiżowej kancelarii. Wiele osób podejrzewało, że Johnny miał z nią romans. Okazuje się, że gwiazdor rzeczywiście związał się z prawniczką, ale nie jest to Camille.

Johnny Depp ma nową dziewczynę. Aktor spotyka się z prawniczką, która brała udział w jego procesie

Portal Mirror poinformował, że Johnny Depp nie jest już singlem. Aktor ma spotykać się z prawniczką Joelle Rich, która pracowała dla niego w trakcie procesu o zniesławienie. Choć nie broniła go, była częścią zespołu zajmującego się sprawą. Nie miała obowiązku stawiania się w sądzie, jednak pojawiała się tam, prawdopodobnie z powodów osobistych. Zdaniem mediów Deppa i Rich połączyło o wiele więcej, niż współpraca.

"Us Weekly" ustaliło, że między aktorem a prawniczką mocno iskrzy, a ich związek jest czymś o wiele poważniejszym, niż chwilowe zauroczenie.

- Chemia między nimi jest poza skalą. To jest poważne. Są prawdziwą parą - czytamy.

Depp ma na swoim koncie wiele medialnych związków i romansów. Gwiazdor "Piratów z Karaibów" spotykał się między innymi z Kate Moss, Winoną Ryder i Vanessą Paradis. Ciekawe, czy związek z Joelle okaże się strzałem w dziesiątkę.