Obserwuj w Google News

Jodie Sweetin poturbowana przez policję. Okrutne nagranie z udziałem gwiazdy "Pełnej chaty" [WIDEO]

2 min. czytania
27.06.2022 16:22
Zareaguj Reakcja

Wciąż trwają protesty w sprawie decyzji amerykańskiego Sądu Najwyższego, który uchylił federalne prawo przerywania ciąży do 23-24 tygodnia. Na jednej z manifestacji obecna była Jodie Sweetin, znana z m.in. serialu "Pełna chata". 40-letnia aktorka została poturbowana przez policję.

Jodie Sweetin
fot. Instagram.com/ Jodie Sweetin

Trwają protesty w USA w sprawie decyzji amerykańskiego Sądu Najwyższego, który to uchylił federalne prawo przerywania ciąży do 23-24 tygodnia. Wśród protestujących można było dojrzeć Jodie Sweetin, aktorkę znaną z serialu "Pełna chata". W sieci pojawiło się wideo, na którym widać protestujących. Ci zablokowali jeden ze zjazdów z autostrady. Na wideo widać, jak gwiazda zostaje popchnięta przez pilnującego protestu policjanta z LAPD i upada na ziemię. Słychać, jak zgromadzeni ludzie krzyczą: "Co wy k... robicie?".

Zobacz też: Pamiętacie D.J. z serialu "Pełna chata"? Candace Cameron ma już 20-letnie dzieci, a wciąż wygląda jak nastolatka 

Jodie Sweetin poturbowana przez policję na wiecu. Okrutne nagranie z udziałem gwiazdy "Pełnej chaty" [WIDEO]

Gwiazda "Pełnej chaty" tuż po tym incydencie postanowiła zabrać głos. Podziękowała wszystkim, którzy pojawili się na sobotnim wiecu.

"Jestem niewiarygodnie dumna z setek ludzi, którzy pojawili się na sobotnim wiecu, korzystając ze swoich praw wynikających z Pierwszej Poprawki i podjęli natychmiastowe działania mające na celu pokojowe zaprotestowanie przeciwko gigantycznej niesprawiedliwości orzeczonej przez Sąd Najwyższy. Nasz aktywizm będzie kontynuowany dopóki nasze głosy nie zostaną usłyszane i nie zostaną podjęte odpowiednie działania. Będziemy dalej walczyć o nasze prawa, a takie sytuacje nas nie zniechęcą. Nie jesteśmy wolni, dopóki wszyscy z nas nie są wolni" - powiedziała Sweetin, cytowana przez portal "Variety".

40-letnia aktorka postanowiła też podziękować w mediach społecznościowych za udostępnienie nagrania ze wspomnianej manifestacji. "Dziękuję za wrzucenie tego wideo. Kocham wszystkich, którzy na ulicy walczą o to, co słuszne" - napisała aktorka. Policjanci z Los Angeles nie skomentowali w żaden sposób wspomnianych wydarzeń.

Zawodowo Jodie najbardziej znana jest z roli w "Pełnej chacie" oraz oczywiście jej kontynuacji. Po zakończeniu zdjęć do serialu, gwiazda zagrała epizodyczne role w takich produkcjach, jak m.in. "Ich pięcioro", oraz "Tak, kochanie".

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska