Obserwuj w Google News

Joanna Racewicz zaszczepiła się przeciwko koronawirusowi. "Oddycham spokojniej" [FOTO]

1 min. czytania
06.05.2021 20:30
Zareaguj Reakcja

Joanna Racewicz zaszczepiła się przeciwko koronawirusowi. Gwiazda Polsat News pokazała zdjęcie z zabiegu i zdradziła, dlaczego zdecydowała się zaszczepić.

Joanna Racewicz
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Joanna Racewicz zaszczepiła się przeciwko koronawirusowi. Gwiazda Polsat News pokazała za pośrednictwem Instagrama zdjęcie z zabiegu. Zdradziła, dlaczego zdecydowała się przyjąć szczepionkę. Racewicz przyznała też, że poczuła dużą ulgę.

Zobacz też:Joanna Racewicz pokazała syna. To już nastolatek

Joanna Racewicz zaszczepiła się przeciwko koronawirusowi. "Oddycham spokojniej" [FOTO]

"Oddycham spokojniej, choć wciąż w maseczce. Tak, zrobiłam to - dla siebie, Synka, Rodziców, Przyjaciół. Dla Karola, wspaniałego Człowieka, który umierał w samotności pokonany przez wroga, którego nie widać... Zrobiłam to też dla Lekarzy, Pielęgniarek, Pań i Panów Salowych, dla Aptekarzy - z wdzięczności za wszystko, czego dokonują od ponad roku. I zrobię to jeszcze raz. Drugą dawką. Z tych samych powodów. Bądźcie szczęśliwi. Bądźcie bezpieczni" - napisała Joanna Racewicz.

Warto dodać, że zaszczepionych osób, w tym gwiazd jest coraz więcej. Znane osoby dumnie pokazują w swoich mediach społecznościowych zdjęcia ze szczepienia. W ostatnim czasie zaszczepiły się m.in. Katarzyna Grochola, Andrzej Chyra, Małgorzata Ostrowska oraz Szymon Hołownia.