Zamknij

Joanna Przetakiewicz uczy ludzi, jak przyciągać pieniądze. "Poczujmy tę siłę!" [FOTO]

21.12.2021 11:36

Joanna Przetakiewicz nie ukrywa, że pieniądze są dla niej bardzo ważne. W mediach społecznościowych podzieliła się przemyśleniami na temat przyciągania fortuny. Odkryła niezawodny sposób na bogactwo?

Joanna Przetakiewicz
fot. screen: Instagram / joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz przez wiele kobiet uznawana jest za wzór do naśladowania i przykład nowoczesnej kobiety, która łączy życie rodzinne ze smykałką do biznesu. Celebrytka odniosła sukces, zakładając sieć klinik dentystycznych, jedną z pierwszych tego typu w Polsce. Następnie połączyła pasję do mody z biznesem i z pomocą legendarnego Karla Lagerfelda stworzyła odzieżową markę "La Mania", która cieszy się dużą popularnością. W 2019 roku zajęła się także projektowaniem i sprzedażą akcesoriów dla domu. Prywatnie była wieloletnią partnerką Jana Kulczyka, od 2020 roku jest szczęśliwą żoną producenta Rinke Rooyensa.

Joanna stara się także inicjować rozmaite akcje społeczne. W 2018 roku powołała do życia ruch społeczny "Era Nowych Kobiet", który ma na celu aktywizowanie kobiet i dzielenie się przez nie doświadczeniami. Nie da się ukryć, że Przetakiewicz doskonale wie, jak osiągnąć sukces i nie dziwi fakt, że wiele osób z zainteresowaniem śledzi jej karierę i stara się brać przykład. Z pewnością zainteresował ich jeden z wpisów celebrytki, która opowiedziała o tym, jak przyciągać pieniądze.

Choinka Edyty Pazury
12 Zobacz galerię
fot. Instagram/Edyta Pazura/screen

Joanna Przetakiewicz opowiedziała o przyciąganiu pieniędzy. Zdradziła sekret finansowego sukcesu?

Na profilu Joanny Przetakiewicz na Instagramie pojawił się wpis, w którym celebrytka opowiedziała o tym, jak ważne są dla niej pieniądze.

- Słyszałyście kiedyś brednie, że pieniądze szczęścia nie dają? Jest dokładnie odwrotnie. Wszyscy o nich myślą i najwyższy czas, żebyśmy zaczęły o nie dbać, zamiast się martwić! Wiecie, dlaczego 2% ludzi ma to, co pozostałe 98%? Bo oni chcą pieniędzy. Nie boją się ich. Nie krępują. Przeciwnie. Wiedzą, ile możliwości i szans tworzą. Kocham pieniądze z wzajemnością. To moje bezpieczeństwo i wolność.  To jest prawo przyciągania. Coś logicznego i nie do zaprzeczenia. Jeśli coś kochasz, szanujesz i o to dbasz, to przychodzi do Ciebie łatwiej - zaczęła swój wywód.

Zdaniem Przetakiewicz kluczem to przyciągania pieniędzy jest odwaga i otwarte mówienie o finansach jako szansie i zabezpieczeniu przyszłości.

- Nie zawsze rozumiemy, czym jest afirmacja. Tymczasem to chęć i wiara! Wiara, że się uda. Szczęścia można się nauczyć. Zarabiania pieniędzy też można się nauczyć. Poczujmy tę siłę! Wierzycie w energię, dzięki której tworzycie magnes do szczęścia? Zacznijmy mówić o pieniądzach bez strachu, ascezy i hipochondrii. Czy masz swoje konto w banku? Czy masz oszczędności na przyszłość? Największy kryzys współczesnego świata - pandemia - uświadomiła nam, jak bardzo potrzebujemy siebie nawzajem i że trzeba zadbać o swoje podstawowe potrzeby. Podniosła niepewność jutra, która i tak była na przerażająco wysokim poziomie (...) Największym problemem kobiet (niezmiennie od lat) jest brak niezależność finansowej, brak wolności decyzji, paraliżująca niepewność przyszłości - oceniła.

Joanna zapowiedziała, że więcej zdradzi w premierowym wydaniu "Vogue Leaders". Myślicie, że pomoże swoim fanom zarabiać?

loader