Zamknij

Joanna Przetakiewicz pokazała wideo z bajkowego ślubu. "Miłość jest najważniejsza" [WIDEO]

07.10.2020 14:20

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens niedawno powiedzieli sobie "tak". Joanna Przetakiewicz opublikowała na swoim profilu wzruszające wideo ze ślubu. W tym niezwykle ważnym dniu projektantce towarzyszyli synowie.

Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są już po ślubie. Para najpierw pobrała się w Polsce, z kolei niedługo później wyprawili bajkowe wesele w Grecji. Projektantka pokazała na krótkim wideo, jak wyglądała uroczystość. Trzeba przyznać, że biało-niebieska kolorystyka, ubrani cali na biało goście oraz państwo młodzi robią wrażenie. Joanna Przetakiewicz bajkowe wideo okrasiła pięknymi słowami:

" Nie wyobrażamy sobie lepszego męża dla ciebie, lepszego przyjaciela dla nas – tak powiedzieli moi synowie, odprowadzając mnie podczas ceremonii ślubu"  - zaczęła swój wpis projektantka. W dalszej części postu Przetakiewicz przyznała, że choć z ukochanym wiele przeszła, nie wyobraża sobie życia bez niego.

Joanna Przetakiewicz pokazała wideo z bajkowego ślubu w Grecji [WIDEO]

"Jestem szczęśliwa. Tu, teraz, jestem bardzo szczęśliwa– pomyślałam.
Mamy razem z @rinkerooyens mnóstwo doświadczeń za sobą, dobrych i złych.
Sukcesów i porażek.
Bardzo trudnych i pięknych momentów.
I właśnie dlatego wiem na pewno, jak warto doceniać, szanować, dziękować, kochać♥️‼️
Cieszyć się każdą chwilą. Teraz‼️
Bez odkładania na później.
Chcę się dzielić z Wami naszym szczęściem.
Chcę, żebyście uwierzyli, że cuda się zdarzają.
Że po burzy wychodzi słońce. Że życie jest piękne a miłość najważniejsza" - napisała Joanna Przetakiewicz.

Zabawa w Grecji miała trwać ponoć aż trzy dni, a Joanna Przetakiewicz w dniu ślubu miała mieć aż trzy kreacje, w tym oczywiście od La Manii, a także od Velentino oraz Magdy Butrym.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens spotykają się ze sobą od 2018 roku. Wcześniej Rooyens był w związkach z m.in. Katarzyną Wołejnio oraz Malwiną Wędzikowską. Joanna Przetakiewicz związana była z m.in. Janem Kulczykiem.

Posłuchaj podcastu

loader

RadioZet.pl