Zamknij

Joanna Opozda trafiła do szpitala. Syn Królikowskiego jest chory. "Noc spędziłam na podłodze" [FOTO]

Maciej Friedrich
23.03.2022 21:28

Joanna Opozda podzieliła się smutną informacją. Vincent, syn aktorki i Antoniego Królikowskiego, jest chory. Gwiazda jest załamana tym, jak wyglądają oddziały szpitalne w Polsce. Zwróciła się do innych matek.

Joanna Opozda
fot. screen: Instagram / asiaopozda

Joanna Opozda to popularna polska aktorka i modelka znana z wielu produkcji filmowych i telewizyjnych. Widzowie doskonale znają ją z takich produkcji jak "Pierwsza miłość" czy "Barwy szczęścia", w 2021 roku zebrała bardzo dobre recenzje za tytułową rolę w produkcji "Brigitte Bardot. Cudowna". Na swoim koncie ma udział w "Tańcu z gwiazdami" i sesje zdjęciowe dla tak prestiżowych magazynów jak "Vogue". W ostatnich latach jednak najgłośniej mówi się o związku Joanny z Antonim Królikowskim. Związku, który według medialnych doniesień, miał zakończyć się niezwykle smutno.

Aktorska para wzięła ślub w sierpniu 2021 roku, 22 lutego 2022 roku na świat przyszedł ich syn Vincent. Choć aktorka miała nie najlepiej znosić ciążę, chłopiec przyszedł na świat cały i zdrowy. Problem w tym, że Antoni miał porzucić żonę i układać sobie życie z sąsiadką, za co został ostro skrytykowany przez internautów. Aktorowi zarzucano nieodpowiedzialne zachowanie, a jego niejednoznaczne tłumaczenia nie ułagodziły sytuacji. Być może teraz ojciec dziecka Opozdy postanowi mocniej zaangażować się w życie rodzinne. Joanna poinformowała, że mały Vincent trafił do szpitala z powodu infekcji.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska

Syn Antoniego Królikowskiego w szpitalu. Joanna Opozda zdradziła, co dolega jej dziecku

Na profilu Joanny Opozdy na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka z wyraźnie zatroskaną miną tuli swojego ukochanego syna. Okazuje się, że z powodu infekcji musiała wraz z Vincentem trafić do szpitala.

- Moi drodzy.  Macie do mnie sporo pytań, a ja od dłuższego czasu milczę - staram się skupiać przede wszystkim na moim największym szczęściu, Vinim. Niestety wczoraj u mojego miesięcznego synka zdiagnozowano poważną infekcję, rano miał straszną gorączkę i najbliższy czas spędzimy w szpitalu na oddziale patologi noworodka. Mały dostaje antybiotyk, a jego stan jest stabilny. Będzie dobrze - uspokoiła fanów Joanna.

Jednocześnie aktorka podkreśliła, że jest samotną mamą, co jasno daje do zrozumienia, że jej relacja z Królikowskim nie ma przyszłości. Opozda niepochlebnie wypowiedziała się także na temat szpitalnego oddziału.

- Dzisiejszą noc spędziłam na podłodze w szpitalu, leżąc przy łóżeczku Vincenta. Na takich oddziałach nie ma łóżek dla matek, a jedynie fotele, na których nie sposób nawet karmić. Nie wyobrażam sobie jak te wszystkie mamy, które czasami muszą spędzić w takim miejscu kilka miesięcy dają sobie radę (...) Bardzo współczuję wszystkim samotnym matkom oraz wszystkim mamom chorych dzieci. Wiem, że to niewiele da, ale chce żebyście wiedziały, że jestem z Wami i rozumiem Wasz ból - czytamy.

Joanna nawiązała także do cierpienia kobiet, które są ofiarami wojny w Ukrainie.

- Nie wyobrażam sobie natomiast, w jak dramatycznej sytuacji znajdują się matki i dzieci w Ukrainie, gdzie na szpitale spadają bomby- podsumowała.