Zamknij

Joanna Opozda też odcięła się od Antka Królikowskiego. Usunęła ich ślubne zdjęcie

Judyta Wanicka
04.04.2022 11:26

Joanna Opozda nie ma litości dla Antka Królikowskiego, który wywołał kolejny skandal, zapowiadając walkę sobowtórów Zełenskiego i Putina. Aktorka postanowiła wykasować na Instagramie ślubne zdjęcia z ojcem Vincenta.

Joanna Opozda i Antek Królikowski
fot. Hornet/REPORTER/EAST NEWS

Joanna Opozda przeżywa ostatnio trudny czas. Po tym, jak jej ojciec urządził awanturę z bronią w Busku-Zdroju, wyszło na jaw, że Antek Królikowski odszedł przed narodzinami Vincenta i układa sobie związek z inną kobietą. Na domiar złego kilkutygodniowy synek aktorki poważnie zachorował. 23 marca Joanna poinformowała na Instagramie, że znajdują się z Vincentem w szpitalu na oddziale patologii noworodków. Mały Vini na szczęście dobrze reagował na antybiotyk i w zeszłym tygodniu został wypisany do domu. 

Joanna Opozda usunęła ślubne zdjęcie z Antkiem Królikowskim 

Joasia zapewne liczyła, że po powrocie trochę odsapnie po medialnej wrzawie wokół choroby syna i doniesień o nowej sympatii Antka Królikowskiego. Niestety niewierny mąż przysporzył jej kolejnego powodu do wstydu. W weekend Królikowski promował walkę na gali MMA, którą miały stoczyć sobowtóry Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego. Dochód z imprezy miał być przeznaczony na pomoc Ukrainie, lecz nawet tak szczytny cel nie powstrzymał internautów przed miażdżącą krytyką pomysłu. 

Królikowski wydał oświadczenie ws. walki sobowtórów Putina i Zełenskiego. Akcję nazywa prowokacją

Joanna Opozda nie skomentowała wybryku męża, ale dziwnym trafem w tym samym czasie z jej profilu zniknęło ślubne zdjęcie z Antkiem. Możliwie, że skłonił ją do tego skandal z galą, a nawet jeśli to przypadek, to jest to pierwsze potwierdzenie smutnych doniesień na temat jej małżeństwa. 

Aktorka do tej pory nie ujawniła, co zaszło między nią i Antkiem, on również nie ustosunkował się do zarzutów wysuwanych przez portale plotkarskie. Jednak wygląda na to, że małżeństwo Joanny i Antka istnieje już tylko formalnie, a dobitnym dowodem na to, że Joasia nie chce mieć już nic wspólnego z mężem, jest kasowanie wspólnych zdjęć na Instagramie. Ponadto niedawno tabloidy przyłapałby aktorkę, gdy wychodziła z budynku, w którym mieszczą się kancelarie prawne. Wnioski raczej nasuwają się same... 

Zdjęcia ze ślubu widnieją jeszcze na profilu Antka Królikowskiego. Uroczystość miała miejsce zaledwie kilka miesięcy temu, w sierpniu 2021 roku. 

Rafał Grabias pobity i okradziony. "Obudziłem się cały we krwi na ziemi". Pokazał okaleczoną twarz [FOTO]

loader
Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News