Obserwuj w Google News

Joanna Opozda pozbywa się sukni ze ślubu z Antkiem Królikowskim. Wystawiła ją na sprzedaż [FOTO]

2 min. czytania
02.07.2022 15:53

Joanna Opozda postanowiła pozbyć się sukni, w której brała ślub z Antkiem Królikowskim. W sieci pojawiło się ogłoszenie wystawione przez siostrę aktorki, a w nim okazały model opuszony aż o połowę ceny. Do kupienia jest także urocza sukienka Joanny z wesela. 

Joanna Opozda i Antek Królikowski
fot. Hornet/REPORTER/EAST NEWS

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego odbył się w sierpniu 2021 roku. Para pobrała się po kilku miesiącach związku. Wkrótce potwierdziły się doniesienia, że Joanna spodziewa się dziecka. Niestety małżeństwo nie przetrwało nawet roku. Po koniec lutego  gruchnęła wiadomość, że Antek Królikowski nie jest już z Joanną Opozdą i od pewnego czasu układa sobie życie z nową partnerką.

Wkrótce sensacyjne doniesienia miały potwierdzić tabloidy, publikując zdjęcia paparazzi Królikowskiego z pewną prawniczką. W tym czasie Joanna zaczęła pozbywać się pamiątek po niewiernym mężu i usunęła z Instagrama zdjęcia z sesji ślubnej. Teraz gwiazda postanowiła pozbyć się również sukni ślubnej. Elegancka kreacja właśnie została wystawiona na sprzedaż w internecie. 

Redakcja poleca

Joanna Opozda sprzedaje swoją suknię ślubną 

Aktorka poszła do ołtarza w kremowej kreacji ze zwiewnym dołem i ozdobionym kryształkami Swarovskiego gorsetem na ramiączkach. Suknię uzupełniał okazały tren o długości 4,5 m. Imponująco wyglądała także suknia weselna Joanny Opozdy - kremowa kreacja z hiszpańskim dekoltem. Obie sukienki można teraz kupić w sieci w okazyjnej cenie. Kreacje wystawiła na sprzedaż siostra Joanny Opozdy, Aleksandra. 

Nowa suknia ślubna kosztowała 12 tys. złotych, lecz Joanna oferuje ją za połowę tej ceny i dorzuca gratis welon. Sukienkę weselną też opuściła o połowę - z 8 na 4 tys. zł.

Ogłoszenie widnieje na jednej z zamkniętych grup sprzedażowych na Facebooku. Przypomnijcie sobie, o jakie suknie chodzi. 

joanna12
fot. Instastories:@antek.krolikowski
joanna122
fot. Instastories:@asiaopozda
EN_01488270_0378
fot. Hornet/REPORTER/EAST NEWS
EN_01488270_0365
fot. Pawel Wodzynski/East News
EN_01488270_0366
fot.