Obserwuj w Google News

Joanna Opozda poszukuje zwyrodnialca. Aktorka zaapelowała do fanów. "20 tysięcy nagrody"

2 min. czytania
06.07.2022 07:53
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda zaangażowała się w poszukiwania zwyrodnialca, który znęcał się nad kotem. Za informacje o tożsamości oprawcy wyznaczono nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych. Gwiazda zwróciła się do swoich fanów.

Joanna Opozda
fot. screen: Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda w ostatnich miesiącach była na medialnym świeczniku ze względu na rozstanie z Antonim Królikowskim. Aktorska para wzięła ślub w sierpniu 2021 roku, a w lutym 2022 powitała na świecie syna Vincenta. Rodzinna sielanka nie trwała jednak długo, okazało się, że Antek nie odebrał żony i syna ze szpitala, na jaw wyszedł jego romans z sąsiadką, z którą obecnie ma układać sobie życie. Joanna nie ukrywała, że ciężko znosiła rozstanie i samotne macierzyństwo, jednak wydaje się, że poradziła sobie z kryzysem. Wróciła także do zawodowych obowiązków, pojawiły się nawet plotki, że wygryzła Królikowskiego ze znanego serialu.

Joanna jest w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie często dzieli się swoimi przemyśleniami, dyskutuje z wielbicielami i odpowiada na ich pytania, często otwarcie mówiąc o swoim życiu. Nie brakuje także zdjęć aktorki w różnorodnych stylizacjach oraz postów sponsorowanych, które są dla niej jednym ze źródeł zarobku. Tym razem jednak Opozda opublikowała post w bardzo ważnej sprawie. Postanowiła włączyć się w poszukiwania zwyrodnialca znęcającego się nad zwierzęciem.

ZOBACZ TAKŻE:  Gwiazdy, które brały ślub kilka razy. Kto jest rekordzistą? [GALERIA]

Joanna Opozda poszukuje zwyrodnialca znęcającego się nad kotem. Wyznaczono wysoką nagrodę

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt opublikował w sieci drastyczne zdjęcia i apel. Poszukiwany jest zwyrodnialec, który znęcał się nad swoim kotem i chwalił swoim obrzydliwym zachowaniem w sieci.

- Kolejny raz liczymy na siłę internetu w zidentyfikowaniu sadysty, który w okrutny sposób znęca się nas swoim kotem. Psychopata na forum internetowym w tych słowach skomentował swoje zachowanie "sk*** mnie wk** to najpierw go zatłukłem, a potem wziąłem suszarkę i powiesiłem go na kablu za przednią i tylną łapkę. Wyje, jakby go obdzierał ze skóry, no to dostaje po mordzie i za sekundę się zamyka". Ostatnim razem udowodniliście, że jesteśmy w stanie uratować zwierzęta od katów, dlatego również tym razem prosimy o Waszą pomoc! Za ujawnienie danych tego kata, chociażby anonimowo, wyznaczamy nagrodę w wysokości 20.000 zł - czytamy w komunikacie.

Joanna Opozda za pośrednictwem Instastory zwróciła się o pomoc w odnalezieniu zwyrodnialca.

- Pomocy! Czy ktoś coś wie?! Udostępniajcie dalej! 20 tysięcy dla człowieka, który ujawni tożsamość tego psychopaty! - napisała aktorka.

Zdjęć zwierzęcia nie publikujemy ze względu na ich drastyczny charakter. Także apelujemy do osób, które mogą pomóc w znalezieniu oprawcy i wierzymy, że poniesie on surową karę.