Obserwuj w Google News

Joanna Opozda poprosiła fanów o pomoc. Jej synek cierpi: "Kolejna nieprzespana noc"

2 min. czytania
10.08.2022 14:30
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda jest mamą synka Vincenta. Na Instagramie gwiazdy w ostatnim czasie nie brakuje tematyki parentingowej. Tym razem aktorka poprosiła swoich fanów o pomoc. Jak się okazuje, jej synek zmaga się z uciążliwym problemem.

Joanna Opozda
fot. Instagram.com/ Joanna Opozda

Joanna Opozda i Antek Królikowski w lutym tego roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Niestety, ich związek to już przeszłość. Gwiazdor miał zostawić partnerkę dla innej kobiety, gdy ta była w ciąży. Dalej sprawy potoczyły się jeszcze bardziej dramatycznie. Antek co rusz zaliczał zawodowe wpadki, chociażby t ą ze zorganizowaniem walki sobowtórów Zełeńskiego i Putina. Później na jaw wyciągnięte zostały rodzinne "brudy", a co za tym idzie pogorszyły i tak napięte relacje między Królikowskim i Opozdą.

Zobacz też:  Antek Królikowski i Joanna Opozda jeszcze długo się nie rozwiodą. Pojawiły się problemy

Joanna Opozda poprosiła fanów o pomoc Jej synek cierpi

Tymczasem Joanna Opozda skupia się teraz przede wszystkim na synku, który jest jej oczkiem w głowie. Aktorka chętnie publikuje parentingowe treści na Instagramie, korzystając też z rad obserwujących ją fanek-mam. Okazuje się, że jej synek Vincent zaczął ząbkować, a wszystkie metody, które mogą pomóc mu w cierpieniu, zawodzą.

"Ząbkowanie. Może macie jakieś genialne metody, żeby ulżyć w cierpieniu? Za nami kolejna nieprzespana noc. Żele przeciwbólowe, szczoteczki i gryzaki niewiele dają" - zapytała swoich fanów na Instagramie gwiazda.

Joanna również i tym razem mogła liczyć na obserwujące ją wielbicielki, które zasypały ją radami i zdradziły, co pomoże malutkiemu Vincentowi.

"Widziałam, że obserwuje mnie dużo mam, ale nie miałam pojęcia, że aż tyle. Bardzo dziękuję za wszystkie wiadomości. Vincent czuje się już lepiej" - podziękowała i uspokoiła fanów aktorka.

Joanna Opozda
fot. Instagram.com/ Joanna Opozda
Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS