Zamknij

Joanna Opozda pokazała nowe zdjęcie Vincenta. "Cała mama" [FOTO]

Sylwia Wamej
22.03.2022 11:55

Joanna Opozda pokazała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie synka Vincenta. Chłopiec jest coraz bardziej podobny do swojej mamy. Aktorka nie przestaje zachwycać się maleńkim synkiem.

Joanna Opozda
fot. Instagram.com/ Joanna Opozda

Joanna Opozda w drugiej połowie lutego po raz pierwszy została mamą. Choć aktorka i jej mąż Antek Królikowski mają obecnie burzliwy czas w związku z domniemanym romansem aktora, Opozda każdą wolną chwilę skupia na maleńkim synku Vincencie. Ostatnio dodała nowe zdjęcie w mediach społecznościowych. Aktorka zwróciła uwagę na to, że maluch jest coraz bardziej do niej podobny.

Zobacz też: Joanna Opozda poprosiła wszystkich o modlitwę. Niepokojący wpis aktorki

Joanna Opozda pokazała nowe zdjęcie Vincenta. "Cała mama" [FOTO]

"A tak z innej beczki, Vincent ma moje usta, też to widzicie? Cała mama" - napisała Opozda. Niedawno aktorka przyznała na swoim Instagramie, że macierzyństwo ma dla niej różne barwy. Z pewnością ostatnie zawirowania w życiu prywatnym aktorki nie wpływają pozytywnie na jej samopoczucie.

"3 tygodnie temu zostałam mamą. Jak jest? Różnie. Jestem wykończona ostatnimi miesiącami i tym wszystkim, co się dzieje wokół nas. Dochodzę jednak do wniosku, że nie ma co czekać aż życie stanie się łatwiejsze, lepsze czy mniej skomplikowane. Trzeba działać i robić co się da, żeby jakoś to szczęście budować. Dla mnie szczęściem jest miłość, spokój, bezpieczeństwo i ZDROWIE moich bliskich, zwłaszcza mojego kochanego synka Vincenta. Na niektóre sprawy niestety nie mamy wpływu, na inne całe szczęście TAK" - napisała aktorka.

Mały Vincent jest owocem małżeństwa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Choć wydawać by się mogło, że tworzą zgraną parę, ostatnie doniesienia mediów sugerują coś zupełnie innego. Antek miał wdać się w romans z sąsiadką Opozdy, 25-letnią prawniczką, gdy jego żona była w ciąży.

krolik_antek
fot. Instagram.com/ Joanna Opozda