Obserwuj w Google News

Opozda nie ma litości dla Królikowskiego. Tak teraz mówi o ojcu Vincenta

1 min. czytania
25.10.2022 14:47

Joanna Opozda definitywnie skreśliła Antka Królikowskiego po tym, jak odszedł do innej kobiety tuż przed narodzinami Vincenta. Aktorka nawet nie chce wymieniać jego imienia. W ostatnim wywiadzie znowu surowo wypowiedziała się o swoim (jeszcze) mężu. 

Joanna Opozda
fot. Instagram:@asiaopozda

Joanna Opozda została samodzielną mamą po tym, jak przed narodzinami Vincenta Antek Królikowski odszedł do pewnej prawniczki. Para długo nie komentowała rozstania, lecz jak się okazało była to tylko cisza przed burzą. W lipcu Opozda i Królikowski pokłócili się z powodu odwołanego chrztu syna, rozpoczynając kilkutygodniowy festiwal wzajemnych oskarżeń, w który zaangażowała się prawie cała rodzina Królikowskich.

Redakcja poleca

Joanna Opozda wbiła szpilę Antkowi Królikowskiemu

Ze strony Antka skończyło się na podjęciu kroków prawnych, z kolei Joanna zaczęła w zawoalowany sposób docinać aktorowi w publicznych wypowiedziach.

W ostatniej rozmowie z Wirtualną Polską aktorka została poproszona o komentarz na temat publicznych wypowiedzi Antka i jego wyznania, że żałuje ślubu, który - jak przyznał - "nie był jego marzeniem". Sądząc po tym, co odparła gwiazda, Antek jest u niej definitywnie skreślony. Nawet nie wypowiedziała jego imienia... 

- Jeśli chodzi o tego człowieka, nic mnie chyba nie zdziwi. Ale nie będę się wypowiadać na jego temat, bo to jest ojciec mojego dziecka - zlitowała się nad niewiernym mężem Joanna Opozda.