Obserwuj w Google News

Ciężarna Joanna Opozda szczerze o swoim stanie. Leżała w szpitalu na patologii ciąży

2 min. czytania
17.12.2021 16:47
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda kiepsko znosi ciążę. Żona Antka Królikowskiego wyznała, że jakiś czas temu trafiła do szpitala, ponieważ pojawiły się problemy zdrowotne. Gdy ostatnio odbierała nagrodę na gali "Marki i Osobowości Roku" wydawało się, że jest w rewelacyjnej formie. W rzeczywistości aktorka czuje się fatalnie. 

Joanna Opozda
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Opozda jest w zaawansowanej ciąży i już niedługo razem z Antkiem Królikowskim powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka niedawno pojawiła się na gali "Marki i Osobowości Roku" i była to pierwsza impreza, na której zaprezentowała ciążowe krągłości na ściance. Ubrana w zwiewną suknię gwiazda "Pierwszej miłości" prezentowała się jak hollywoodzka bogini, ale mało kto zdawał sobie sprawę, że uśmiechająca się do fotoreporterów Joasia tak naprawdę nie jest ostatnio w najlepszej formie. 

Aktorka niedawno zwierzyła się na Instagramie, że źle znosi ciążę. - Nie będę ściemniać, nie czuję się za dobrze. Mam duże problemy zdrowotne, ale jakoś daję radę - wyznała. Kłopoty zaczęły się parę miesięcy temu, przez co gwiazda musiała położyć się w szpitalu. Nie chciała jednak informować o tym w mediach społecznościowych. Dopiero teraz przygotowująca się do porodu żona Antka Królikowskiego przyznała w wywiadzie, że ciąża daje jej w kość i niestety nie przebiega tak spokojnie, jakby sobie tego życzyła. 

Redakcja poleca

Joanna Opozda źle znosi ciążę. Żona Antka Królikowskiego leżała w szpitalu

Joanna Opozda wyznała w rozmowie z Plotkiem, że na początku ciąży nic nie zapowiadało problemów. Gwiazda z radością przyjęła wieść, że zostanie mamą i zaczęła wprowadzać szereg zmian m.in. w diecie. Niestety problemy zdrowotne pokrzyżowały jej plany. 

Jak dowiedziałam się o ciąży byłam prze szczęśliwa i obiecałam sobie od razu, że zaczną się zdrowo odżywiać, rzuciłam cukier, zaczęłam gotować, piec zdrowe ciasta na stewi, spacerować minimum kilometr dziennie i tak te pierwsze dziesięć dni były zdrowym życiem. Później zaczęły się niestety problemy zdrowotne, bardzo poważne i tak naprawdę większość czasu spędziłam w łóżku, na patologii ciąży - wynała Joanna.

Gwiazda podkreśliła, że "często wygląda tragicznie", lecz w obecnej sytuacji nie ma siły skupiać się na wyglądzie. 

Ciąża jest moją walką o przetrwanie, naprawdę, chcę tylko dotrwać do kolejnego dnia (...). Wiem, że mówi się, że ciąża to nie choroba, ale w moim przypadku wiąże się z wieloma komplikacjami - wyznała smutno Plotkowi żona Antka. 

Jest mi czasem przykro, jak patrzę na siebie i widzę, że wyglądam okropnie, ale wtedy mój mąż mnie pociesza i mówi, jaka jestem piękna. To mi zawsze poprawia humor. Uważam, że mam zdrowe podejście i wiem, że będę miała czas na to, żeby wrócić do figury i potrenować. Teraz to nie jest dla mnie najważniejsze - podkreśliła.