Zamknij

Joanna Opozda chce rozwodu z orzeczeniem o winie? "Antek nie poczuwa się do roli ojca"

16.05.2022 15:48

W ostatnich dniach media obiegły sprzeczne informacje, związane z rozwodem Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Najnowsze doniesienia sugerują, że aktorka chce orzeczenia o winie. Jak informuje WP, powołując się na swojego informatora, Joanna zamierza też zadbać o zabezpieczenie materialne dla Vincenta.

Opozda i Krolikowski
fot. Instagram/Joanna Opozda/Antoni Królikowski/screen

Joanna Opozda i Antoni Królikowski nadal oficjalnie nie potwierdzili rozstania, jednak zdaje się, że nie jest to już nikomu potrzebne, by wiedzieć, że małżonkowie nie układają już wspólnej przyszłości. Antek widywany jest z nową ukochaną, a Joanna wraz z Vincentem rozpoczyna życie w nowym mieszkaniu aktorki. Wydaje się być jednak oczywiste, że aby rzeczywiście rozpocząć na nowo, potrzeba uregulować stare sprawy - a z pewnością tym jest formalne zakończenie małżeństwa.

W ostatnich dniach media obiegły sprzeczne informacje, związane z rozwodem Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Super Express ustalił, że do sądu wpłynął pozew, zmierzający do polubownego zakończenia małżeństwa. Odmienne informacje ukazały się w serwisie WP, który - powołując się na osobę z otoczenia pary - przekonuje, że aktorka chce rozwodu z orzekaniem o winie. Uzupełnieniem informacji jest mocny komentarz tajemniczego źródła. Padają w nim stwierdzenia, jakoby Atek Królikowski "nie poczuwał się do roli ojca".

Zobacz także: Magda Stępień ujawniła, co stwierdzili lekarze. Mówi o ogromnym cudzie. "Okazało się, że miałam rację"

Joanna Opozda chce rozwodu z orzekaniem o winie

Antoni Królikowski, jak już powszechnie wiadomo, odszedł od Joanny Opozdy jeszcze przed porodem i miał spotykać się z ich sąsiadką. Kiedy te sensacyjne wieści obiegły media, pojawiły się komentarze bardzo krytyczne w stosunku do Królikowskiego i wspierające w stosunku do jego żony. Nic dziwnego, że w sytuacji, w której Joanna Opozda się znalazła, mogłaby zmierzać do orzeczenia o winie Antka oraz domagać się uregulowania sprawy alimentów (choć to wydaje się tak naprawdę oczywiste - wszak obowiązkiem obydwojga rodziców jest łożenie na utrzymanie dziecka). Tak też właśnie sugeruje WP.

Antek nie poczuwa się do roli ojca, nie partycypuje w wydatkach i spędza z dzieckiem mało czasu. Trudno się z nim dogadać, bo głowę zaprzątają mu inne rzeczy. Dlatego Joasia postanowiła uporządkować swoje sprawy w korzystny dla Vincenta i uczciwy sposób. Nie jest tajemnicą, że to aktor zdecydował się na porzucenie rodziny bez względu na konsekwencje - przekonuje źródło portalu WP.

Jeśli rewelacje serwisu okażą się faktem, to można przypuszczać, że rozwód Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego nie będzie szybki.