Zamknij

Joanna Opozda: „Jestem wykończona ostatnimi miesiącami”. Królikowski skomentował jej wpis

Klaudia Bochenek
20.03.2022 18:16

Joanna Opozda po urodzeniu synka Vincenta jest nieco bardziej aktywna w sieci. Publikuje posty, chwali się wejściem w spodnie sprzed okresu ciąży, a na Instastory pokazała zdjęcie dziecka nieco przysłonięte serduszkiem. Zewsząd płyną słowa wsparcia, a Antek Królikowski również skomentował jeden z jej wpisów.

Joanna Opozda Antek Królikowski
fot. Screen Instagram antek.krolikowski

Joanna Opozda od momentu urodzenia dziecka nie pokazuje się wspólnie z Antkiem Królikowskim. Media huczą o ich rozstaniu. Świeżo upieczony tata jednak publikuje zdjęcia i nagrania z synem, a nawet lajkuje posty żony.

Zobacz także: Antoni Królikowski w oczach brata Joanny Opozdy. Rozmawiali o zdradzie? "Karma wróci frajerze"

Joanna Opozda o trudach macierzyństwa. Antek Królikowski skomentował wpis

- 3 tygodnie temu zostałam mamą. Jak jest? Różnie. Jestem wykończona ostatnimi miesiącami i tym wszystkim, co się dzieje wokół nas. Dochodzę jednak do wniosku, że nie ma co czekać, aż życie stanie się łatwiejsze, lepsze czy mniej skomplikowane. Trzeba działać i robić co się da, żeby jakoś to szczęście budować. Dla mnie szczęściem jest miłość, spokój, bezpieczeństwo i ZDROWIE moich bliskich, zwłaszcza mojego kochanego synka Vincenta. Na niektóre sprawy niestety nie mamy wpływu na inne całe szczęście TAK – pisze Joanna Opozda na Instagramie.

Następnie cofnęła się pamięcią do kompletowania wyprawki dla synka. Jedną z rzeczy, którą uznała za konieczną, a która często jest pomijana, to kwestia krwi pępowinowej.

- Zabezpieczając taką krew i sznur zabezpieczasz dziecko, jego rodzeństwo i najbliższą rodzinę. Komórki macierzyste mają olbrzymi potencjał do namnażania oraz zdolność do przekształcania się w komórki wyspecjalizowane, dzięki czemu mają zastosowanie w naprawie uszkodzonych komórek, w leczeniu ponad 80 ciężkich chorób onkologicznych i hematologicznych! Ja zdecydowałam się zabezpieczyć zdrowie mojego synka, mimo że liczę na to, że komórki macierzyste z krwi pępowinowej nigdy nie będą mu potrzebne – czytamy we wpisie Joanny Opozdy.

Internautki, które są mamami, od razu zaczęły komentować post. Niektóre z nich żałują, że nie zdecydowały się na taki krok, inne, że postanowiły właśnie w taki sposób na wszelki wypadek zabezpieczyć się na przyszłość. W komentarzach trwała dyskusja i wymiana doświadczeń, kiedy Antek Królikowski skomentował wpis żony.

- Wspaniała sprawa – napisał Antek Królikowski. Internauci zauważyli, że jego komentarz jednak bardzo szybko zniknął. Usunął go sam czy zrobiła to Joanna Opozda? Być może obawiał się kolejnej dawki hejtu.

Na razie żadna ze stron nie potwierdziła decyzji o rozstaniu. Antek Królikowski opublikował ostatnio film z synem, a Joanna Opozda chwaliła się małym Vincentem i tym, że usta ma po mamie.

- A tak z innej beczki, Vincent ma moje usta, też to widzicie? Cała mama – zachwycała się aktorka.

Joanna Opozda syn
fot. Screen Instagram asiaopozda
Antek Królikowski syn
fot. Screen Instagram antek.krolikowski
Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska