Obserwuj w Google News

Joanna Liszowska z siwymi odrostami i bez grama makijażu. Fani zachwyceni naturalnością gwiazdy

Sylwia Wamej
1 min. czytania
24.04.2020 14:23
Zareaguj Reakcja

Joanna Liszowska, choć lubi wyrazisty makijaż, na domowej kwarantannie maluje się bardzo delikatnie, albo wcale. Ostatnio opublikowała naturalne zdjęciem, bez grama makijażu i z siwymi odrostami. Fani są zachwyceni naturalnością gwiazdy "Przyjaciółek".

Joanna Liszowska
fot. Instagram.com/ Joanna Liszowska

Joanna Liszowska bez makijażu i z siwymi odrostami

Joanna Liszowska nie stroni od wyrazistego make-upu, jednak na domowej kwarantannie stawia na naturalność, którą doceniają jej fani. Gwiazda opublikowała ostatnio zdjęcie, na którym pozuje bez grama makijażu i z siwymi odrostami. Fanom taka naturalna wersja Liszowskiej bardzo przypadła do gustu. Zdjęcie komentowały fanki oraz koleżanki z seriali "Przyjaciółki", m.in. Anita Sokołowska. "Pięknie wyglądasz" - napisała Sokołowska. "Piękno broni się samo", "brawo", "piękna Joanna sote",  "pięknie pani Asiu, makijaż nie jest potrzebny" - pisały fanki Joanny Liszowskiej.

Joanna Liszowska prywatnie: Ile ma dzieci?

Joanna Liszowska spędza domową kwarantannę razem ze swoimi córkami: Emmą i Stellą. Ojcem dziewczynek jest szwedzki przedsiębiorca Ola Serneke, z którym gwiazda rozwiodła się w 2018 roku.

Joanna Liszowska oprócz licznych ról filmowych i serialowych na swoim koncie ma udział w takich programach jak m.in. "Jak oni śpiewają" oraz "Taniec z gwiazdami". W czerwcu 2019 roku Joanna Liszowska wydała też singiel "Into U".

 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW