Obserwuj w Google News

Joanna Liszowska pokazała zdjęcia w bikini. Gwiazda wspomina rajskie wakacje [FOTO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
03.04.2020 19:25
Zareaguj Reakcja

Joanna Liszowska najwyraźniej ma dość kwarantanny i z nostalgią wspomina czasy wypoczynku na rajskich plażach. W sieci pochwaliła się zdjęciami z wakacji, na których pozuje w bikini, pływając w basenie. Internauci nie kryli zachwytu.

Joanna Liszowska pokazała zdjęcia w bikini. Gwiazda wspomina rajskie wakacje [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Joanna Liszowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która dobrze radzi sobie także jako piosenkarka, a nawet prezenterka telewizyjna. Poza licznymi rolami teatralnymi, serialowymi i filmowymi, na swoim koncie ma także udział w kilku programach rozrywkowych. Próbowała swoich sił w "Tańcu z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo", w 2007 roku zwyciężyła w finale muzycznego show "Jak oni śpiewają".

Przez wielu fanów aktorka nadal uważana jest za jedną z najseksowniejszych polskich gwiazd. Jej urodę i figurę dwukrotnie docenił magazyn "Playboy", dwukrotnie zapraszając do wzięcia udziału w gorących sesjach zdjęciowych.

 Joanna Liszowska topless na plaży. Aktorka pokazała odważne zdjęcia [FOTO]

Joanna Liszowska w bikini. Gwiazda pokazała zdjęcia z basenu

Joanna Liszowska stara wspierać się swoich fanów podczas przymusowej izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa. W postach publikowanych na Instagramie przesyła wielbicielom pozytywną energię. Gwiazda nie jest jednak w stanie ukryć, że także tęskni za pełną swobodą oraz wyjazdami w egzotyczne miejsca.

Aktorka podzieliła się wspomnieniami z urlopu 1 kwietnia. Na jej profilu pojawił się post, w którym Joanna zażartowała, że to właśnie teraz wyjechała wypocząć.

- Wyjechałam na Sofa del Mar z przesiadką w Los Kuchnios. Marzenia nie mają limitu. A Wy gdzie chcielibyście się teraz znaleźć? - zapytała fanów.

Na fotografiach możemy zobaczyć Liszowską w doskonałym nastroju, kąpiącą się w basenie w bikini. Uroda Joanny zachwyciła wielu fanów.

- Na tym jednym zdjęciu to wyszłaś jak żabka prawdziwa w tej pozycji z nogami na bok. Mega zdjęcia.

- Piękności! Laska jesteś Joasiu - czytamy w komentarzach.

 

RadioZET.pl/MF