Obserwuj w Google News

Joanna Liszowska odsłoniła biust w basenie. Zrobiła to jak Sabrina w klipie "Boys" [FOTO]

Judyta Wanicka
1 min. czytania
13.02.2020 19:25
Zareaguj Reakcja

Joanna Liszowska odsłoniła bujny biust podczas kąpieli w basenie. Fani są pod wrażeniem dorodnych kształtów aktorki i porównują ją do Sabriny w słynnym klipie "Boys".

Joanna Liszowska
fot. Instagram:@joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska od kilku dni spędza wakacje w jednym z egzotycznych kurortów. Towarzyszą jej córki, Emma i Stella - owoce związku ze szwedzkim biznesmenem Ola Serneke, z którym aktorka rozwiodła się jakiś czas temu. Gwiazda "Przyjaciółek" relaksuje się na rajskiej plaży i od czasu do czasu raczy swoich fanów na Instagramie bajecznymi widokami. Ostatnio Joanna Liszowska pokazała się topless i bez grama makijażu. Kolejne zdjęcie jest równie ekscytujące. Bujne wdzięki Joanny Liszowskiej znowu są tu w centrum uwagi.

Joanna Liszowska w bikini odsłoniła biust 

Pod kolejną wakacyjną fotką Joanny Liszowskiej znowu zawrzało. Tym razem słynąca z dorodnych kształtów aktorka dała się sfotografować podczas kąpieli w basenie. Uwagę zwraca wielki biust, który gwiazda odpowiednio wyeksponowała w czarnym bikini. 

Bit(Bea)ch look - zatytułowa zdjęcie Joanna Liszowska. 

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Skojarzenie było tylko jedno: Liszowska osłaniająca biust w basenie wygląda jak Sabrina Salerno w kultowym klipie "Boys, Boys, Boys (Summertime Love)". Ale w przeciwieństwie do piosenkarki Joannie Liszowskiej udało się utrzymać piersi w ryzach...

Sabrina z Boys, Boys, Boys

Bogini! Mieciesz tym ciałem! 

Seksapil na maksa!

Aktorka doczekała się również porównań do Samanty Fox i gwiazdy "Słonecznego patrolu". I trudno się z nimi nie zgodzić!

 

RadioZET.pl/jw