,

Joanna Liszowska nie zgodziła się na zbliżenie z Piotrem Stramowskim!

27.10.2022 13:57

Już za kilka miesięcy w kinach pojawi się film „Pokusa” w reżyserii Marii Sadowskiej. W zmysłowej produkcji będziemy mieli okazję zobaczyć m.in. Joannę Liszowską i Piotra Stramowskiego, którzy początkowo mieli odegrać razem erotyczną scenę. Aktorka w ostatniej chwili zrezygnowała. Co się stało?

Joanna Liszowska
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Film „Pokusa” oparty na powieści Edyty Folwarskiej o tym samym tytule, to kolejny reżyserski popis Marii Sadowskiej, która w przeszłości pracowała nad produkcjami takimi jak m.in. „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” i „Dziewczyny z Dubaju”, która odbiła się szerokim echem również za granicą.

Zobacz także: "Dziewczyny z Dubaju" hitem w Rosji. Maria Sadowska odcina się od filmu

Joanna Liszowska odmawia erotycznych scen z Piotrem Stramowskim

Ekranizacja ma opowiadać o ciemnej stronie środowiska piłkarskiego, ukazując ważne problemy takie jak przemoc seksualna czy mobbing.

Mogę obiecać, że treść filmu będzie mocna, a sceny prawdziwe i namiętne, takie, które zachęcą do poszukiwania własnej wolności i seksualności. Mężczyźni znajdą w nim wiele inspirację, jak kobiety chcą być traktowane. Zarówno w życiu, jak i w łóżku

– powiedziała autorka powieści, na której oparta jest produkcja.  

W jednej ze scen erotycznych wystąpić mieli Joanna Liszowska i Piotr Stramowski, jednak aktorka w ostatniej chwili rozmyśliła się i poprosiła, by zastąpić ją dublerką – przekazał „Super Express”.

Do sprawy odniosła się osoba pracująca przy produkcji filmu.

- Dla wszystkich komfort aktorów na planie tego filmu jest bardzo ważny. Mają do zagrania naprawdę mocne sceny. Marysia delikatnie podchodzi do tematu. Nikt nie jest do niczego zmuszany, więc sytuację z Liszowską rozwiązano, zatrudniając bardzo podobną do niej dublerkę – wyznała dziennikowi.

Liszowska od wielu lat stanowczo odmawia brania udziału w rozbieranych scenach, choć nie ma problemu z eksponowaniem swojego ciała poza planem filmowym.

Wybierzecie się do kina na nowy film Marii Sadowskiej?

RadioZet.pl/SuperExpress

loader
Polskie gwiazdy w bikini. Doda
10 Zobacz galerię
fot. Instagram/@dodaqueen

Logo radiozet Dzieje się