Obserwuj w Google News

Joanna Liszowska bez stanika. Gwiazda "Przyjaciółek" odsłoniła biust na ramówce Polsatu

Sylwia Wamej
1 min. czytania
05.03.2020 17:39
Zareaguj Reakcja

Joanna Liszowska na prezentacji oferty ramówkowej Polsatu zadała szyku w odważnej stylizacji. Aktorka "Przyjaciółek" postawiła na połyskujący kombinezon z dużym dekoltem.

Joanna Liszowska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Joanna Liszowska w zmysłowej stylizacji na ramówce Polsatu. Pokazała się bez stanika

Joanna Liszowska pojawiła się na ramówce Polsatu w odmienionym wizerunku. Gwiazda "Przyjaciółek" zaprezentowała się w nowej, krótszej fryzurze i zmysłowej stylizacji. Aktorka postawiła na połyskujący biało-srebrny garnitur. Nawet luźna stylizacja w  tym przypadku jest zmysłowa i bardzo kobieca, gdyż Joanna Liszowska nie założyła stanika. Gwiazda pokazała spory dekolt, który przyciągnął uwagę. Całość stylizacji jest zmysłowa, ale nie wulgarna.

Joanna Liszowska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East New

Joanna Liszowska wystąpi w kolejnym sezonie "Przyjaciółek"

Aktorka na prezentacji ramówkowej Polsatu promowała kolejny sezon "Przyjaciółek", w którym niebawem ją zobaczymy. Oprócz Joanny Liszowskiej w serialu "Przyjaciółki" ponownie pojawi się  Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska i Anita Sokołowską. Joanna Liszowska to gwiazda, którą widzowie znają z takich produkcji, jak m.in. "M jak miłość", "Kryminalni", "Na Wspólnej", "Prawo Agaty" i "Kryminalni".

 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW