Zamknij

Joanna Kulig urodzi tam, gdzie Beyonce. Zapłaci krocie

Redakcja
04.12.2018 13:14

Jeszcze w tym roku przyjdzie na świat pierwsze dziecko Joanny Kulig i jej męża. Maleństwo urodzi się w klinice w USA. Tej samej, w której rodziła m.in. Beyonce.

Joanna Kulig
fot. Rafał Oleksiewicz/REPORTER/EAST NEWS

Zgodnie ze wcześniejszymi informacjami Joanna Kulig będzie rodzić pod koniec 2018 roku. Już od pewnego czasu pojawiały się informacje, że polska gwiazda rozważa poród w USA, do czego namawiała ją Weronika Rosati. Wygląda na to, że Kulig rzeczywiście podjęła decyzję i chce urodzić w Stanach Zjednoczonych. Wybrała już klinikę. To ta sama, w której rodziły największe gwiazdy, na przykład Beyonce.

Joanna Kulig urodzi tam, gdzie Beyonce

Już od kilku tygodni Joanna Kulig przebywa w USA i promuje tam „Zimną wojnę”. Jak donosi „Super Express”, aktorka nie ma zamiaru przed porodem wracać już do Polski, by nie ryzykować porodu w podróży. Gwiazda wybrała klinikę, w której będzie rodzić. Jej pierwsze dziecko przyjdzie na świat w tej samej klinice, w której rodziły Beyonce, Jessica Alba, Alicja Bachleda-Curuś oraz wspomniana już Weronika Rosati – w Cedars-Sinai. Za wszystko aktorka i jej mąż zapłacą naprawdę słono. Poród Joanny Kulig kosztować będzie nawet 75 tysięcy złotych! To niebagatelna kwota, ale zawiera się w niej nie tylko opieka lekarska, ale też wiele innych usług: całodobowa ochrona, nocleg dla odwiedzających, wanna z masażem, a nawet usługi kosmetyczki i fryzjerki.

Ciekawe, czy w klinice odwiedzi ją Brad Pitt, którego polska gwiazda poznała na jednej z niedawnych imprez. Ich wspólne zdjęcie zrobiło w sieci furorę.

Zobacz także

RadioZET.pl/SA