Zamknij

Joanna Kulig po raz pierwszy pokazała synka. Rośnie jak na drożdżach

25.11.2020 13:01

Joanna Kulig urodziła już dwa lata temu. Do tej pory gwiazda nie pokazała, jak wygląda dziecko. Teraz w jej social mediach pojawił się materiał, który pokazuje, jak bardzo Janek już urósł. Widać też, co synek odziedziczył po mamie.

Joanna Kulig
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Joanna Kulig bardzo pilnie strzeże swojego prywatnego życia. Skrzętnie ukrywa to, co nie jest związane z jej pracą i niezbyt chętnie dzieli się szczegółami osobistymi. Podobnie było z informacją o tym, że spodziewa się dziecka. Było to w chwili, kiedy zyskała światową rozpoznawalność dzięki świetnej roli w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego.

O swojej ciąży Kulig poinformowała w październiku 2018 roku, a synek przyszedł na świat w lutym 2019 roku. Przez dłuższy czas od porodu aktorka rzadko pojawiała się w mediach, będąc w pełni oddaną małemu Jasiowi. Teraz, kiedy synek ma już prawie dwa lata, polska gwiazda coraz bardziej angażuje się zawodowo i pracuje nad kolejnymi produkcjami. Dotąd jednak, śladem innych znanych mam, nie pokazywała swojego dziecka publicznie. Właśnie zrobiła wyjątek.

Zobacz także: Joanna Kulig za rolę w nowym filmie dostanie milion złotych

Joanna Kulig pierwszy raz pokazała synka

Na swoim Instagramie polska gwiazda pokazała relację z "wyprawy" do sklepu po ciepłe ubrania na zimę, o czym świadczy dopisek "winter is coming". Uwagę jednak zwraca mały Jaś, trzymający mamę za rękę. Aktorka nie zdecydowała się pokazać twarzy dziecka, ale widać, że chłopiec bardzo już wyrósł. Zza serduszka, którym Kulig zasłoniła buzię malca, wystają blond kosmyki. Widać więc, że Jaś odziedziczył po niej jasny kolor włosów.

Joanna Kulig
fot.

W relacji, którą Joanna Kulig pokazała na Instagramie, widzimy też kulisy pracy nad nowym francuskim filmem "Kompromat", w którym gra polska aktorka. Za tę rolę dostać ma prawie milion złotych. Czekamy na premierę.

loader

RadioZET.pl/AS