Zamknij

Joanna Kulig opowiedziała o macierzyństwie: Nieraz się popłakałam, miałam poczucie winy

Sylwia Wamej
30.03.2020 19:21

Joanna Kulig w lutym 2019 roku przywitała na świecie synka. Gwiazda w rozmowie dla "Twojego Stylu" zdradziła, że nie było jej łatwo połączyć macierzyństwo i pracę. "Miałam poczucie winy" - zdradziła gwiazda "Zimnej wojny".

Joanna Kulig
fot. Instagram.com/ Joanna Kulig

Joanna Kulig opowiedziała o macierzyństwie. Nie było jej lekko

Joanna Kulig w lutym 2019 roku urodziła synka - Janka. Był czas, kiedy aktorka musiała zabrać ze sobą maleństwo na plan zdjęciowy do Paryża, gdzie kręcony był serial "The Eddy". W trudnych chwilach Joanna Kulig mogła na szczęście liczyć na jej mamę, która spędziła półtora miesiąca, opiekując się wnukiem oraz wspierając ukochaną córkę. Gwiazda mimo wsparcia wspomina tamten okres jako trudny.

"Nieraz się popłakałam, miałam poczucie winy. Czułam, że proporcje między pracą a życiem prywatnym są złe. Karmiłam, nie spałam, były problemy z koncentracją, a musiałam się nauczyć 14 piosenek po angielsku i francusku" - mówiła aktorka w rozmowie z "Twoim Stylem".

Mimo wszystko obecność mamy była dla Joanny Kulig niezastąpiona i kojąca. Gwiazda jest pełna podziwu dla swojej rodzicielki.

"Jej obecność mnie uspokajała, łagodziła nadwrażliwość, strach". 

"Wzrósł mój podziw i szacunek dla mamy. Wychowała pięcioro dzieci i pomaga przy jedenastu wnukach. Poza tym pracowała w przedszkolu. W tych trudnych chwilach rozumiała mnie bez słów" - powiedziała Joanna Kulig. 

Joanna Kulig: Kim jest mąż aktorki - Maciej Bochniak?

Ojcem dziecka Joanny Kulig jest Maciej Bochniak, z którym aktorka wzięła ślub w 2009 roku. Maciej Bochniak jest reżyserem takich filmów, jak m.in. "Pokój", "Przyjęcie" oraz "disco-Polo", w którym zagrała jego żona - Joana Kulig.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW