Zamknij

Joanna Kulig na salonach. Dawno niewidziana aktorka na gali Paszportów Polityki

Sylwia Wamej
15.01.2020 16:42

Joanna Kulig pojawiła się na wtorkowej gali rozdania Paszportów Polityki. Dawno niewidziana aktorka błyszczała i to dosłownie.

Joanna Kulig
fot. Viphoto/ East News

Joanna Kulig na salonach. Dawno niewidziana aktorka na gali Paszportów Polityki

Joanna Kulig, aktorka znana z filmu "Zimna wojna", pojawiła się na wtorkowej gali rozdania Paszportów Polityki. Gwiazda wręczała nagrodę w kategorii film, którą w tym roku dostał Bartosz Bielenia. Dawno niewidziana Joanna Kulig prezentowała się świetnie. 37-latka na gali Paszportów Polityki błyszczała i to dosłownie. Joanna Kulig postawiła na połyskującą koszulę, do której dobrała spodnie z wysokim stanem. Do tego klasyczna, czarna marynarka i elegancka fryzura.

Joanna Kulig
fot. Piotr Molecki/ East News

Joanna Kulig w lutym 2019 roku została mamą synka

Joanna Kulig dawno nie gościła już na polskich salonach. Gwiazda jest bardzo zajęta, gdyż łączy obowiązki zawodowe z macierzyństwem. Po brawurowej roli w "Zimnej Wojnie" gwiazdę zasypały liczne propozycje, również zagranicy. Aktorka brała udział w zdjęciach do m.in. serialu Netflixa "The Eddy".

Joanna Kulig ma swoim portfolio mnóstwo ciekawych kreacji. Mogliśmy ją oglądać w m.in. "Disco-polo", "Niewinnych", "Klerze" czy wspomnianej już "Zimnej Wojnie", za którą otrzymała mnóstwo nagród. W lutym 2019 roku Joanna Kulig po raz pierwszy została mamą synka - Janka.

RadioZEt.pl/SW

 

 -