Zamknij

Joanna Krupa zasmucona tegorocznymi świętami. Spędzi je inaczej. "Nie będzie tradycji"

20.12.2021 14:07

Joanna Krupa zdradziła w wywiadzie, że tegoroczne święta spędzi mniej tradycyjnie. Przyzwyczajona do rodzinnych spotkań modelka ubolewa, ale nie traci pogody ducha. Przyznała, że w tym roku razem z mężem działają nieco spontanicznie

Joanna Krupa
fot. screen: Instagram / joannakrupa

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, która może pochwalić się imponującą karierą poza granicami naszego kraju. Znana jest na całym świecie, karierę rozpoczynała jako nastolatka, a rozpoznawalność przyniósł jej udział w reality show "Zostać laską Snoop Doga". Jako modelka podbiła światowe wybiegi, współpracowała z najbardziej prestiżowymi markami i pozowała przed obiektywami największych fotografów. Mogliśmy oglądać ją na okładkach tak znanych magazynów jak "Cosmopolitan", "Playboy" czy "Maxim", który uznał Krupę kilkukrotnie za jedną ze stu najseksowniejszych kobiet świata, a nawet Kobietą Roku 2004. Polscy widzowie pokochali "Dżoanę" jako prowadzącą i jurorkę "Top Model", gdzie możemy ją oglądać od 2010 roku. Jest także znana z działalności charytatywnej, szczególnie mocno angażuje się w walkę o prawa zwierząt.

Prywatnie Krupa od 2018 roku jest szczęśliwą żoną przedsiębiorcy Douglasa Nunesa. Rok później na świat przyszła ich ukochana córeczka Asha-Leigh. Joanna bardzo cieszy się z roli mamy i często dzieli swoją radością za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie jest tajemnicą, że modelka jest osobą bardzo rodzinną i przykłada dużą uwagę do spotkań z bliskimi. Doskonałą okazją są zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Jednak Joanna w wywiadzie zdradziła, że w tym roku spędzi Wigilię inaczej, niż przed laty.

Choinka Edyty Pazury
12 Zobacz galerię
fot. Instagram/Edyta Pazura/screen

Joanna Krupa spędzi święta bez rodziny? Modelka opowiedziała o wigilijnych planach

Joanna Krupa bardzo lubi spędzać święta w rodzinnym gronie, jednak w tym roku postanowiła zadziałać spontanicznie i postawić na piękne górskie widoki. Wraz z mężem i ukochaną córeczką planują wyjazd, by móc cieszyć się sobą i bajecznymi krajobrazami. Nie ukrywa jednak, że będzie jej brakować tradycyjnego gwaru.

- W święta będzie tylko nasza trójka. Może wyjedziemy w góry, gdzie będzie śnieg. Nie robimy dużych planów, ten rok jest dość spontaniczny. Z jednej strony może być trochę smutno, bo nie będzie tradycji, ale może bycie tylko we trójkę też będzie zdrowe - zdradziła portalowi Pudelek.

Joanna z pewnością podzieli się na Instagramie zdjęciami ze świąt w górach. A jak wy zamierzacie spędzać ten czas?

loader