Zamknij

Joanna Krupa w 2021 roku zarobi miliony? Gwiazda "Top Model" podpisała ogromne kontrakty

29.09.2021 17:07

Joanna Krupa, jedna z największych gwiazd "Top Model", nie może narzekać na brak intratnych kontraktów. Zarobki modelki w 2021 roku mogą wynieść nawet 5 milionów złotych. Za co zainkasuje tak ogromne pieniądze?

Joanna Krupa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Joanna Krupa to bez wątpienia jedna z najbardziej utytułowanych polskich gwiazd, która doskonale rozwinęła swoją karierę za granicą. Modelka, która na wybiegach zaczęła pojawiać się w wieku zaledwie 13 lat, cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością, a w swoim portfolio ma współpracę z największymi światowymi markami, sesje zdjęciowe w prestiżowych magazynach i pracę na wybiegach, o których wiele koleżanek z branży może marzyć. Jej zdjęcia pojawiały się między innymi w "Playboyu", Maxim", "Cosmopolitan" czy "InStyle", znalazła się także na liście najbardziej seksownych kobiet świata.

Polscy widzowie pokochali popularną "Dżoanę" jako jurorkę "Top Model", w którym występuje od 2010 roku. Mówiąca z charakterystycznym akcentem gwiazda zaskarbiła sobie ogromną sympatię fanów i uwagę mediów oraz reklamodawców. Nie jest tajemnicą, że Krupa często bierze udział w kampaniach reklamowych oraz zarabia na postach sponsorowanych, które publikuje w mediach społecznościowych. Mimo to fortuna, jaką według informacji portalu Pudelek ma zainkasować za rok 2021, przyprawia o zawrót głowy. Dochód Joanny można liczyć w milionach.

Joanna Krupa zarobi pięć milionów złotych? Zarobki gwiazdy "Top Model" imponują

Reklamodawcy prześcigają się w składaniu Joannie Krupie propozycji współpracy. Nic dziwnego, że supermodelka imponuje dochodami, które idą w miliony. Według wyliczeń Pudelka do końca 2021 roku może zarobić nawet 5 milionów złotych. Wszystko za sprawą intratnych kontraktów reklamowych.

- Joanna do końca 2021 roku zarobi ponad pięć milionów złotych. W tym roku podpisała kontrakt reklamowy z dużą siecią marketów RTV AGD, reklamowała jedną z największych drogerii, ma kontrakt z firmą z produktami dla dzieci i reklamuje zabawki dla dzieci (...) Prowadząca "Top Model" dostała też duże pieniądze za pracę w programie, jednak najwięcej zainkasowała, będąc twarzą firmy produkującej bieliznę oraz na własnej linii perfum - czytamy.

Nie bez znaczenia jest także umiejętne budowanie swojej pozycji w mediach społecznościowych.

- Dodatkowo aktywnie prowadzi Instagram, gdzie reklamuje między innymi wegańskie kosmetyki. Za jeden post lub stories bierze od kilkunastu tysięcy złotych wzwyż - informuje portal.

Trzeba przyznać, że kwoty, jakie ma inkasować Krupa, dla wielu przeciętnych zjadaczy chleba wydają się niewyobrażalne.