Obserwuj w Google News

Joanna Krupa w Polsacie? Gwiazda "Top Model" otwarcie o zmianie pracy. "Lubię robić coś z pasją"

2 min. czytania
02.08.2022 14:24
Zareaguj Reakcja

Joanna Krupa nową gwiazdą Polsatu? Supermodelka znana z programu "Top Model", szczerze skomentowała plotki o przejściu do konkurencyjnej stacji i doniesienia o udziale w "Tańcu z gwiazdami". Czy postanowiła zmienić pracodawcę?

Joanna Krupa
fot. screen: Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, która odniosła ogromny sukces za oceanem. Urodzona w Warszawie, w wieku zaledwie pięciu lat wyjechała z rodziną do Chicago, osiem lat później rozpoczęła edukację w szkole dla modelek. Rozgłos przyniósł jej udział w reality-show "Zostań laską Snoop Doga", niedługo później rozpoczęła karierę w modelingu. Jej zdjęcia pojawiały się między innymi w tak poczytnych magazynach jak "Playboy", "CKM", "Cosmopolitan" i "Maxim", wielokrotnie umieszczano ją w zestawieniach najpiękniejszych i najseksowniejszych kobiet.

W Polsce Joanna zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w programie " Top Model". Od 2010 roku pełni funkcję jurorki i ekspertki w modowym show, oceniając uczestników, ale także służąc im fachowymi radami. Od wielu lat uważana jest za jedną z czołowych gwiazd TVN. Nic zatem dziwnego, że po odejściu ze stacji Edwarda Miszczaka i pojawieniu się plotek o objęciu przez niego stanowiska dyrektora programowego Polsatu, zawrzało od plotek. Mówiło się, że Joanna, podobnie jak Małgorzata Rozenek-Majdan, także przejdzie do konkurencyjnej stacji. Co więcej, pojawiły się spekulacje dotyczące występu obu pań w "Tańcu z gwiazdami". Informacje o angażu Małgosi zostały zdementowane, także modelka postanowiła odnieść się do medialnych doniesień.

ZOBACZ TAKŻE:  Top Model: Tak zmieniała się Joanna Krupa na przestrzeni lat [ZDJĘCIA]

Redakcja poleca

Joanna Krupa przejdzie do Polsatu? Gwiazda "Top Model" o udziale w "Tańcu z gwiazdami"

W rozmowie z portalem Plotek Joanna Krupa odniosła się do wieści o jej rzekomym przejściu do konkurencyjnej stacji. Gwiazda "Top Model" zapewniła, że chce pozostać wierna TVN i programowi, któremu zawdzięcza ogólnopolską popularność.

- Nie chcę za bardzo tego komentować, ale ja jestem bardzo lojalna. Kocham "Top Model". Tam, gdzie będzie "Top Model", pewnie będzie Joanna Krupa. Lubię robić coś z pasją. (...) 12 lat swojego życia oddałam projektowi, który kocham. Chociaż mam też inne ambicje i inne programy, które chcę robić - poinformowała.

Modelka zdradziła także, że występ w polskim "Tańcu z gwiazdami" nie jest już jej marzeniem. Zaznaczyła jednak, że przed laty nie odrzuciłaby zaproszenia do tanecznego show.

- Nie chciałabym już zatańczyć w programie. To marzenie spełniłam w 2009 roku. Wtedy bardzo chciałam być w "Tańcu z Gwiazdami" w Stanach i ten moment w moim życiu już się skończył. Mam to za sobą - podsumowała.

Z pewnością udział Joanny w programie przyciągnąłby przed ekrany wielu zachwyconych widzów.