Obserwuj w Google News

Joanna Koroniewska pokazała twarz najstarszej córki. "Jak młoda Małgosia w Emce" [FOTO]

1 min. czytania
20.04.2021 17:12
Zareaguj Reakcja

Joanna Koroniewska pokazała twarz najstarszej córki. Janina Dowbor powoli wyrasta na piękną kobietę. Fani dostrzegają uderzające podobieństwo nastolatki do mamy z początków serialu "M jak miłość" oraz sławnej babci, Katarzyny Dowbor.

Joanna Koroniewska
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Koroniewska jest popularną aktorką, którą widzowie doskonale znają z roli Małgosi Mostowiak w serialu "M jak miłość". 42-letnia gwiazda jest także spełnioną żoną i matką. W grudniu 2014 roku poślubiła Macieja Dowbora, prezentera Polsatu i syna słynnej Katarzyny Dowbor. Razem mają dwie córki - 12-letnią Janinę i trzyletnią Helenę. 

Do tej pory Dowborowie konsekwentnie unikali odsłaniania twarzy dziewczynek w mediach społecznościowych. Joanna Koroniewska pilnuje, by wizerunki dzieci nie stały się pożywką dla internetowych hejterów i nie wzbudzały powszechnej sensacji. Ostatnio jednak postanowiła zrobić wyjątek i opublikowała zdjęcia najstarszej córki na Instagramie. 

Maciej Dowbor zszokował zdjęciem z dyskontu. "Czego się nie robi dla dzieci" [FOTO]

Joanna Koroniewska pokazała starszą córkę Janinę 

12-letnia Janina Dowbor okazała się tak śliczną dziewczyną, że fani wprost nie mogą wyjść z podziwu. Choć na fotografii nastolatka do połowy zasłonięta jest maseczką, internauci zdołali zauważyć, że sporo odziedziczyła z urody mamy, a także znanej babci. 

Oczy mamy, włosy babci, humor po tacie - oceniają komentujący. 

Kurczę, jakbym widziała młodą Małgosię w "Emce"

Śliczna dziewczyna!

Piękna jest Janka i do babci Kasi bardzo podobna

Wy też jesteście pod wrażeniem urody starszej córki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora?

Koroniewska przeszła koszmar przez profesorkę z filmówki. Zabroniła jej pożegnać umierającą mamę