Zamknij

Joanna Jabłczyńska kończy z aktorstwem? Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się "stodołą Jabłczyńskiej" [FOTO]

20.09.2022 12:16

Joanna Jabłczyńska jest gwiazdą "Na Wspólnej", ale skupia także na innych zawodowych wyzwaniach. Teraz pochwaliła się organizacją imprez w "Stodole Jabłczyńskiej". Czy postanowiła skończyć z aktorstwem i poświęcić karierze organizatorki eventów?

Joanna Jabłczyńska
fot. screen: Instagram @joannajablczynska

Joanna Jabłczyńska od 2003 roku jest jedną z największych gwiazd serialu "Na Wspólnej". Choć nie wystąpiła w oszałamiającej liczbie produkcji, kojarzona jest przede wszystkim z aktorstwem. Tymczasem 36-latka doskonale sprawdza się także w innych dziedzinach. Znana jest z działalności charytatywnej i pasji do sportu, od 2019 roku prowadzi także własną kancelarię prawną. Teraz Joanna pochwaliła się profesjonalnie zorganizowaną imprezą, która miała miejsce w stodole, położonej na jej prywatnym gospodarstwie. Czy serialowa gwiazda postanowiła rozpocząć karierę w branży eventowej?

Joanna Jabłczyńska pochwaliła się imprezą w swojej stodole. Rzuci aktorstwo i zajmie się organizacją?

- Zacznę może od tego, że „co się dzieje w stodole Jabłczyńskiej, zostaje w stodole Jabłczyńskiej”, więc nie zobaczycie tu zbyt wielu osób, które wczoraj pysznie bawiły się ze mną w tym miejscu, a bawiły się zacnie (...). Jeśli dodam do tego mój „stary sprawdzony skład” w postaci pani Kasi i pani Bożenki, które na co dzień pomagają mi w ogarnięciu domu i ogrodu, otrzymujemy ekipę idealną. To taka pierwsza, ale absolutnie nie ostatnia impreza. Spełnienie mojego kolejnego marzenia - napisała Jabłczyńska pod zdjęciami ze swojej "imprezowej stodoły".

W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" aktorka opowiadała o zakupie gospodarstwa i planach wyremontowania pomieszczenia przeznaczonego na imprezy.

- Większość pandemii tam spędziłam. Mam tam kurnik, już są podsadzone pierwsze rośliny, za chwilę mój warzywniak zacznie wydawać plony. Jak tylko jest pogoda i obowiązki zawodowe mi pozwalają, to większość czasu spędzam tam (...). Uwielbiam to miejsce. Co roku staje się coraz piękniejsze. W przyszłym sezonie zamierzam odnowić tę stodołę - mówiła.

Wiele osób zastanawiało się, czy "stodoła Jabłczyńskiej" to początek nowej zawodowej drogi gwiazdy "Na Wspólnej". Joanna rozwiała wątpliwości w najnowszym poście opublikowanym na Instagramie.

- Celem wyjaśnienia, stodoła jest moja prywatna. Nie planuję jej wynajmować, a jedynie gościć moich Przyjaciół i Rodzinę. Jest po prostu spełnieniem moich marzeń - ucięła spekulacje.

Z pewnością wiele osób z przyjemnością bawiłoby się w miejscu należącym do serialowej gwiazdy. Kto wie, może Jabłczyńska kiedyś zmieni zdanie i otworzy swoją stodołę na gości z zewnątrz.